Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe stranger things bardzo fajne, polecam ogladac w najlepszej jakosci na duzym telewizorze, wtedy najbardziej sie docenia te piekne kolory. oczywiscie nie moglo sie obyc bez

PROMOCJI LGBT

i bardzo dobrze, bo ten watek zostal wpleciony w fajny sposob

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Stranger things spoko. Dwa sezony przynajmniej, bo trzeciego jeszcze nie widziałem. Co do nostalgii, to jednak dzieciństwo w Polsce w latach 80-tych, a w tym czasie w Stanach to jednak jest całkowicie inna epoka. Niewiele podobieństw zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że się wtrącam ;)

Ależ Sociedad ma fajny skład na ten sezon. Odegaard i Isak wsparci Oyarzabalem :wub: Co za piękne trio w ataku, potencjał bez granic :) No ten Isak po znajomości, bo jest Willian Jose, a Odegaarda może "wygryźć" Januzaj, ale na papierze to jest super ekipa z przodu. Aż by się chciało zobaczyć, co można nimi osiągnąć w FM.

Choć jak znam tę grę to pewnie nic, bo zanim zagrasz pierwszy sparing połowa będzie chciała odejść, albo dostanie oferty z lepszych klubów i się obrazi.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

 

Z sześć pierwszych trzyma poziom, zakończenie (1-2 odcinki) dla mnie gorsze.

 

No ale nie trzeba silić się na bycie alternatywnym, że ktoś nie rozumie fenomenu tego serialu: to jest (bardzo zręczne) granie na strunie nostalgii dla obecnych 30+, którzy pamiętają erę VHS, oglądali Goonies/Stand by Me/ogólnie filmy lat 80, czytali Kinga i Koontza, słuchali muzyki z tego okresu, jeździli rowerami gdzie popadnie i grali w planszówki/RPG. To dość uniwersalny model, dość licznie reprezentowany także na tym forum, w tym przez autora niniejszego posta ;) 

 

I tak jak ja horrorów nie lubię, to serial jest dość wyważony pod tym względem (do pewnego momentu), straszy bardziej atmosferą niż gore/pajacami z pudełka, i bardzo fajnie mi się go oglądało.

 

Ale jakoś poza pierwszy sezon nie wyszedłem, ja lubię w serialach albo zamknięte historie w postaci mini serii, albo formę każdy odcinek - oddzielna fabuła.

Mam identyczne odczucia co do pierwszego sezonu i jego spadku jakości. Drugiego już nie zdzierzylem, odpadlem chyba po 3 lub 4 odcinkach, bo zrobiono z tego jazdę glownie po nostalgii (że szczególnym najebaniem do bólu ejtisowych piosenek, o czym kiedyś tu wspominałem). 

Z trzeciego obejrzałem tylko pierwszy odcinek i mi się podobał, więc spróbuję dalej ;)

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, me_who napisał:

Przepraszam, że się wtrącam ;)

Ależ Sociedad ma fajny skład na ten sezon. Odegaard i Isak wsparci Oyarzabalem :wub: Co za piękne trio w ataku, potencjał bez granic :) No ten Isak po znajomości, bo jest Willian Jose, a Odegaarda może "wygryźć" Januzaj, ale na papierze to jest super ekipa z przodu. Aż by się chciało zobaczyć, co można nimi osiągnąć w FM.

Choć jak znam tę grę to pewnie nic, bo zanim zagrasz pierwszy sparing połowa będzie chciała odejść, albo dostanie oferty z lepszych klubów i się obrazi.

Betis tez bedzie mial fajny sklad w nowym FMie jesli nie sprzedadza Lo Celso i Firpo :P Wczoraj zakontraktowali Borje Iglesiasa, a dzis poszlo info, ze Pau (-ka) Lopez sprzedany do Romy :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Tyle czasu mam HBO Go i zawsze mogłem dodawać do ulubionych... 

Nope, po odświeżeniu serwisu (ok. rok temu?) usunęli tę opcję, dopiero teraz widzę, że wróciła.

 

A o tym Stranger Things to nie moglibyście w serialowym pogadać? Muszę robić uniki między spoilerami ;) 

 

A propo nowego Switcha :kekeke: 

 

Image from iOS (2).jpg

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

Mam identyczne odczucia co do pierwszego sezonu i jego spadku jakości. Drugiego już nie zdzierzylem, odpadlem chyba po 3 lub 4 odcinkach, bo zrobiono z tego jazdę glownie po nostalgii (że szczególnym najebaniem do bólu ejtisowych piosenek, o czym kiedyś tu wspominałem). 

Z trzeciego obejrzałem tylko pierwszy odcinek i mi się podobał, więc spróbuję dalej ;)

czyli nie trzeba drugiego oglądać, czy się traci 'wątek'? ;)

bo ja też zakończyłem na pierwszym sezonie, podobało mi się, ale bez przesady... :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

Jak dodadzą kiedyś w aplikacji na Androida możliwość wyłączenia autoplay, to nawet rozważę powrót do nich.

 

Albo jak wyjdzie Wataha 3, zależy co prędzej nastąpi :keke: 

Ja mam za darmoszkę :mrrr: 

 

4 minuty temu, me_who napisał:

No pisałem o tym wczoraj :]

Nie chciałem Cię tagować, bo wyszłoby niegrzecznie :kekeke: 

Odnośnik do komentarza


A o tym Stranger Things to nie moglibyście w serialowym pogadać? Muszę robić uniki między spoilerami  


Tylko uważajcie na mój spoiler w tym temacie.
Swoją drogą to klawisze SPOILER wypadły Wam z klawiatury? Dlaczego piszecie że w serialu jest muzyka z lat ’80 bez ukrywania treści????
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...