Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos ekip remontowych to ja trafiłem na jakiegoś dzbana i mam rozkminę co powinienem zrobić.

 

Dostalem do gościa kontakt z polecenia, przyjechał, pomierzył i umówiliśmy się na lipiec (proponowałem mu umowę, ale się do tego nie palił więc olałem). W połowie czerwca zadzwoniłem do niego z prośbą o przygotowanie listy zakupów, żebyśmy mogli sobie tam powoli zwozić materiały. Powiedział, że wyśle, ale tego nie zrobił i zamilkł. Zadzwoniłem jakoś tydzień później (próbowałem kilka razy bo nie odbierał) z ponowną prośbą - dostałem zapewnienie, że zadzwoni do mnie wieczorem. Nie zadzwonił ani nie wysłał listy. 

 

Od tamtej pory kontakt z nim mam bardzo nieregularny, tj. ja dzwonię, a on nie odbiera i nie oddzwania :D 

 

Wczoraj się dodzwoniłem. Jeszcze byłem grzeczny, ale cierpliwość ma ma swoje granice. Znowu powiedział, że zadzwoni wieczorem i - niespodzianka - nie odezwał się :D Dzisiaj trzy razy próbowałem i nic, ale oddzwonił o 21:30. Wyłożyłem kiełbasę i tym razem to ja nie odebrałem.

 

W międzyczasie przypadkowo odezwał się gościu, który robił mi mieszkanie 3 lata temu i w czwartek ma rzucić okiem czy się podejmie tematu jakby co.

 

Niby niehonorowo z mojej strony, ale z takim traktowaniem klienta (i to jeszcze za niemałe pieniądze, do uja) to się jeszcze nie spotkałem i waham się czy mu nie powiedzieć: panie, idź pan w chuj.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

kurwa, Brazylia - Argentyna  o 2:30. Będzie ciężki dzień w pracy jutro :roll:

No ja planuje wytrzymać i obejrzeć. A jutro powrót do Polski. Zajebisty był to urlop, a jak jeszcze pomyślę, że do końca tygodnia mam wolne... No bajka! 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Ze względu na przezwisko dorobiłem się w pracy takiego statusu miłośnika Niemiec, że nawet koleżanka z pokoju (z którą średnio się lubimy), która była na panieńskim w Świnoujściu pokazywała mi zdjęcia z tejże imprezy, gdyż była na niej Niemka. Z góry uprzedzam pytanie - Niemka była ładna, więc zapewne posiadała imigranckie korzenie.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...