Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry z pracy.

 

Kolejny samobój na trasie WWa-Mińsk Maz spowodował, że z rana zamiast zrobić 5km i w pociąg, zrobiłem 25km i w pociąg (ruch wstrzymany na trasie do odwołania, dojechałem do stacji początkowej SKMek). Tak to los dba o moje kilometry na rowerze.

 

:kawa:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do różnych natręctw, to dzisiaj idę w biurze zrobić kawę, a tu pojemnik z brązowym cukrem jest zamieniony z pojemnikiem z białym cukrem. Oczywiście nie byłem w stanie przejść obojętnie obok takiego naruszenia równowagi panującej na stanowisku baristy i szybciutko zamieniłem ;) 

 

Do tej pory też nie jestem w stanie pojąć, jak moja żona może wciąż mylić się i zamieniać sztućce miejscami w szufladzie :roll: Przecież to odruch już wyuczony, a jej to kompletnie nie robi różnicy.

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Umawianie się z poludniowcami, nigdy się nie nauczę. 

Na 10 byłem umówiony na koszykówkę, spieszę się, bo będę spóźniony, jestem na miejscu 10:10, a tu wiadomość, że ziomek jeszcze nie wyszedł z domu. Jest 10:30 a ja zamiast porzucać, siedzę w kawiarni na śniadaniu i na niego czekam ;)

 

@Reaper jak Twoja Girona obejmuje weekend, to mógłbym podjechać, ale jak rozumiesz do września jeszcze wiele się może wydarzyć ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, beeres said:

W nowej pracy już nie miałem tak dużo podróżować.

 

Dzisiaj ustaliłem z szefem cały plan na najbliższe kilka miesięcy i... pierwszy wyjazd mam do Szwecji, kill me please :D 

Jak ja lubię te Twoje problemy pierwszego świata, kurwa, znowu muszę gdzieś odwiedzić jakiś fajny kraj na koszt firmy, tragedia :D 

P.S. Wiem, że byłeś w Szwecji już milion razy

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Gabe said:

@szramek chyba przegapiłem akcję z Milionerami :-k Kiedy to było/jak poszło/można gdzieś zobaczyć?

 

Tak dawno że już nie pamiętam, odcinek niestety już niedostępny, a mi gdzieś się wykasował. 20k udało się zabrać do domu.

 

51 minutes ago, schizzm said:

BTW. @szramek widzę poszedł all-in, dopiero co sondowal, czy proponowanie wspólnego zamieszkania dziewczynie po 6 miesiacach w związku to przesada, a tu proszę, od razu kredyt hipoteczny :kekeke:;)

 

Ale kredyt solo chyba jednak będzie :D

Odnośnik do komentarza

https://obywatelenieba.pl/2019/06/20/gdzie-katolikom-wolno-jesc-mieso/?fbclid=IwAR0HtZC9UFndrYYB2CMsPsX_SeziP9VAfQ71q0GXuatwxepGTX1GBK13px0

 

"Jeśli jesteś katolikiem żyjącym w obszarze, gdzie nie ma dyspensy, a zamierzasz spożyć mięso nie sprzeciwiając się nauczaniu Kościoła Katolickiego musisz znaleźć się w obszarze, gdzie dyspensa obowiązuje."

 

Czy tylko ja widzę to jako niepoważne?

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, beeres said:

W nowej pracy już nie miałem tak dużo podróżować.

 

Dzisiaj ustaliłem z szefem cały plan na najbliższe kilka miesięcy i... pierwszy wyjazd mam do Szwecji, kill me please :D 

 

Pisałeś już co teraz będziesz robił czy na "bardzo dobra oferta, trochę inna praca niż miałem" się skończyło :)?

 

Ja mam ustną obietnicę od szefa odnośnie ostatecznego zjazdu do domu 5 lipca i zostawienia mnie w spokoju do lutego/marca. Oby się udało :-k

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Piatki powinny być ustawowo wolne od pracy. I następować po wolnych od pracy czwartkach :-k Myśle, ze to jest słuszna koncepcja.

 

Myślę, że przed  wyborami  za 4 lata pewna partia może pójść tą drogą :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Feanor napisał:

 

Myślę, że przed  wyborami  za 4 lata pewna partia może pójść tą drogą :)

 

Wiem, że masz na myśli inną, i w innym kontekście, ale Razem coś podobnego postulowało przy zeszłych wyborach. Zresztą, to nie nowy wymysł, w innych krajach pracuje się mniej niż 40 godzin tygodniowo i jakoś im gospodarka nie upada :> ;) 

 

I wiem, że sytuacja nie jest zero-jedynkowa, bo np części ludzi, którzy mają tyle, ile godzin przepracują nie bardzo jest to na rękę, podobnie jak tym, którzy boją się, że ze zmniejszeniem liczby godzin pracy zmniejszy się pensja, ale tendencja światowa jest właśnie taka. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...