Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2019 o 14:12, me_who napisał:

No tymi samymi pociągami co wcześniej. Bo w związku z remontem głównej linii kolejowej jadą na około przez Parczew właśnie. I stąd on w ogóle mi przyszedł do głowy.

No i przez ten remont odradzałbym @Pulek jazdę pociągiem do Lublina. A Parczew jest pośrodku niczego (tzn lasów), więc to chyba najdziksze miejsce na Lubelszczyźnie. ;) Poza tym teraz wokół remontują drogi na Lubartów i Białą Podlaską chyba, więc komunikacyjnie tak o.

 

A te leśne robaki co boleśnie gryzą to nie są "gzy"?

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie prowadziłem wykład z pomocy socjalnej dla osób niepełnosprawnych.

1 godzinę temu, Gacek napisał:

Wiedziałem, że tak będzie - pojechaliśmy oglądać pierwszym dom z ~10 wytypowanych i partnerka już nie chce jeździć gdzie indziej, bo taką petardą okazała się ta działka ;) 

 

Powiem Ci, że jak szukaliśmy działki to mieliśmy podobnie ;) ale zawsze był jakiś mankament, którego nie było widać na pierwszy rzut oka. A to niejasna własność, a to nie było jakieś przyłącza (nawet w pobliżu), a to szambo, a to brak drogi dojazdowej, a to podmokły teren, a to trzeba palować itp itd. IMO warto pojeździć dalej, nawet gdyby miałby to być wybór i tak ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedynym atutem kupna działki bez domu jest cena, przy mojej pracy nie miałbym tego jak doglądać, a nawet jakbym mógł to i tak nie ogarniam totalnie tych tematów, tak samo jak partnerka. Toteż wytypowaliśmy szereg działek w mniejszym lub większym stopniu zabudowanych i chcemy oglądać po kolei, ale po obejrzeniu dziś tej działki z najciekawszą lokalizacją to trochę nam się nie chce jeździć dalej ;) z drugiej strony to najdroższa opcja i dostępna prawdopodobnie na już, bo lada moment może być lipa z kupnem, a planowałem rozejrzeć się po budowach z myślą o ogarnianiu czegoś w zimie, gdy więcej odłożymy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...