Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2019 o 12:20, beeres napisał:

Na dzień dobry mam też pytanie do @Reaper lub @kolek23, macie jeszcze namiar na te na słuchawki, które testowaliście?

o!

jak coś, to ja mam do sprzedaży moje

 

https://www.indiegogo.com/projects/pamu-scroll-bt-5-0-earphones-with-wireless-charge#/

 

ja niestety się od nich odbiłem, ale to tylko z winy niedopasowania do moich uszu. może zainteresowany?

 

widzę, że na necie chodzą po 290 pln, no to ja jestem je w stanie puścić za cenę taką, jaką zapłaciłem, czyli 41€

Odnośnik do komentarza

Tak nawiasem mówiąc, to jaka scena z filmu czy serialu jest waszą ulubioną, czy też może najbardziej wywarła na was wpływ? U mnie to chyba banał, z Forrest Gumpa, gdy porucznik Dan (?) w trakcie nawalnicy siedzi na bocianim gnieździe i urąga Stwórcy, "dmij sukinsynu" czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza

Na taką kurwę to szkoda nawet kuli.

 

Zmieniając temat na przyjemniejszy, wczoraj siedziałem w busie za jakąś starszą babką, która przez całą drogę (1,5 godziny) siedziała na Fejsie i udostępniała znajomym wrzuty z grupy "Polscy Patrioci - Stop NWO". Właśnie odpalam, bo wczoraj nie miałem okazji, a czuję że srogi to content.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...