Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No na Malcie nie przyjeli revoluta w wypożyczalni, tutaj to samo. Zreszta w mailu od wypozyczalni była jasna informacja ze tylko karty kredytowe. 

A nie. Blokada na paliwo przechodzi revolutem. Natomiast kaucja za auto musi byc kredytowka. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Brudinho said:

No na Malcie nie przyjeli revoluta w wypożyczalni, tutaj to samo. Zreszta w mailu od wypozyczalni była jasna informacja ze tylko karty kredytowe. 

 

Zawsze tak mówią. Cokolwiek w internetach kupujesz to zawsze proszą o "credit card", ale działa i debit ;)

 

Jedziesz na miejsce, dajesz kartę i biorą, albo nie. Pisałem już o tym chyba 5 razy, we Francji próbowałem Budget, Sixt, Enterprise, Hertz. Hertz odmówił, reszta "no problem".

 

EDIT: I Europcar też się zgodził, o!

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Zawsze tak mówią. Cokolwiek w internetach kupujesz to zawsze proszą o "credit card", ale działa i debit ;)

 

Jedziesz na miejsce, dajesz kartę i biorą, albo nie. Pisałem już o tym chyba 5 razy, we Francji próbowałem Budget, Sixt, Enterprise, Hertz. Hertz odmówił, reszta "no problem".

 

EDIT: I Europcar też się zgodził, o!

 

No to mam niebywałego pecha, bo mi za paliwo pozwolili zapłacić revolutem, ale za kaucje już nie. Jedynie w Erewaniu zapłaciłem w pełni revolutem. 

Różnica jest taka że pierwszy raz sie coś stało z autem i kasa po prostu nie wróciła w całości :kekeke:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gabe napisał:

 

Lekcja realpolitik już pierwszego dnia po wyborach :D 

A to nie było wiadomo wcześniej? Tylko teraz dali chwytliwy tytuł. Trudno sobie wyobrazić SLD gdzie indziej niż we frakcji socjal-demokratów (nie wiem jak ona się dokładnie nazywa). to chyba bardziej taki tytuł żeby dowalic Schetynie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

 

W Pabianicach i powiecie wygrywa Koalicja Europejska. W województwie rządzi PiS

Znamy już wyniki głosowania z naszego regionu. W Pabianicach i powiecie pabianickim wygrała Koalicja Europejska, czyli komitet złożony z większości partii opozycyjnych. 

W Pabianicach KE zdobyła 11 260 głosów co dało poparcie na poziomie 44,20%. Na PiS głosowało 9759 wyborców (38,31%). Na trzecim miejscu jest Wiosna, z dużo wyższym wynikiem niż ten ogólnopolski (8,16%). Na tę partię głosowało w mieście 2  078 wyborców.

 

https://epainfo.pl/w-pabianicach-i-powiecie-wygrywa-koalicja-europejska-w-wojewodztwie-rzadzi-pis/


 

 

Chociaż tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Milan nie wywalczył LM, naród znów się skurwił przy urnie, to przynajmniej na otwarcie łez została mi potwierdzona dziś duża podwyżka :keke: 

Miesiąc oczekiwania na rozmowę, a moją propozycję (btw: znów) zaakceptowano bez negocjacji, chyba powinienem zacząć się wyżej cenić. ;) 

  • Lubię! 3
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...