Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do Spider-mana, żeby ograć DLC. Szału nie ma, generalnie miło się pyka, ale....osoba odpowiedzialna za Screwball i jej wyzwania powinna pierdolnąć głową w ścianę i zakończyć karierę w branży gier. Myślałem, ze Taskmaster z podstawki to wrzód na dupie, ale to co zaserwowali w dodatkach to jest gunwo w najczystszej postaci.   Chciałbym poznać idiotę z Insomaniac, który forsował/przyklepał te idiotyzmy i zapytać się o jego rozum i godność człowieka.

@ajerkoniak tez dostawałeś wysypki podczas prób zaliczenia tych wyzwań? :-k 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, me_who napisał:

Wróciłem do Spider-mana, żeby ograć DLC. Szału nie ma, generalnie miło się pyka, ale....osoba odpowiedzialna za Screwball i jej wyzwania powinna pierdolnąć głową w ścianę i zakończyć karierę w branży gier. Myślałem, ze Taskmaster z podstawki to wrzód na dupie, ale to co zaserwowali w dodatkach to jest gunwo w najczystszej postaci.   Chciałbym poznać idiotę z Insomaniac, który forsował/przyklepał te idiotyzmy i zapytać się o jego rozum i godność człowieka.

@ajerkoniak tez dostawałeś wysypki podczas prób zaliczenia tych wyzwań? :-k 

Ja tylko przy tych ze skradaniem i podczas ostatniej misji, którą powtarzałem naście razy i dopiero po jako takim ogarnięciu trasy (i obejrzeniu filmu na tubie) dałem radę to przejść.

 

Bry

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, me_who napisał:

Wróciłem do Spider-mana, żeby ograć DLC. Szału nie ma, generalnie miło się pyka, ale....osoba odpowiedzialna za Screwball i jej wyzwania powinna pierdolnąć głową w ścianę i zakończyć karierę w branży gier. Myślałem, ze Taskmaster z podstawki to wrzód na dupie, ale to co zaserwowali w dodatkach to jest gunwo w najczystszej postaci.   Chciałbym poznać idiotę z Insomaniac, który forsował/przyklepał te idiotyzmy i zapytać się o jego rozum i godność człowieka.

@ajerkoniak tez dostawałeś wysypki podczas prób zaliczenia tych wyzwań? :-k 

 

Nie pamiętam już dokładnie, które najbardziej, ale frustrowało mnie to niezmiernie ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dudek napisał:

Ja tylko przy tych ze skradaniem i podczas ostatniej misji, którą powtarzałem naście razy i dopiero po jako takim ogarnięciu trasy (i obejrzeniu filmu na tubie) dałem radę to przejść.

 

Bry

Ty chory człowieku!

 

1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

Nie pamiętam już dokładnie, które najbardziej, ale frustrowało mnie to niezmiernie ;)

Mnie wkurwiają wszystkie. Jeszcze te cholerne fotobomby, no ja jebe.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, me_who napisał:

Wróciłem do Spider-mana, żeby ograć DLC. Szału nie ma, generalnie miło się pyka, ale....osoba odpowiedzialna za Screwball i jej wyzwania powinna pierdolnąć głową w ścianę i zakończyć karierę w branży gier. Myślałem, ze Taskmaster z podstawki to wrzód na dupie, ale to co zaserwowali w dodatkach to jest gunwo w najczystszej postaci.   Chciałbym poznać idiotę z Insomaniac, który forsował/przyklepał te idiotyzmy i zapytać się o jego rozum i godność człowieka.

@ajerkoniak tez dostawałeś wysypki podczas prób zaliczenia tych wyzwań? :-k 

Ja zwątpiłem w poboczne aktywności w tej grze jak trzeba było skakać przez chmury smogu i łapać jakieś pierdolone gołębie. Tak głupich sidequestów nie widziałem w żadnej innej grze, już rzucanie petard w gniazda nekkerów w wiedźminie było ciekawsze.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dawno nie miałem tak intensywnego tygodnia. Poniedziałek, wtorek, czwartek 9-16 praca 17:30-20:30 kurs, w środę praca 9-16 i mecz od 20:30, dzisiaj praca 9-16, kurs 17-20, jutro kurs 9-13. Dopiero potem wolne do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza

Miałem tego nie robić, miałem się powstrzymywać... kupiłem Shadow Of War na PS4 :roll: 

 

Ale jestem już w 3/4 TLoU, a kolejna do ogrania będzie chyba kobyła w postaci W3 :-k Swoją drogą to umierałem jeżdżąc konno w TLoU zaraz po graniu w RDR2 :D 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

Ja zwątpiłem w poboczne aktywności w tej grze jak trzeba było skakać przez chmury smogu i łapać jakieś pierdolone gołębie. Tak głupich sidequestów nie widziałem w żadnej innej grze, już rzucanie petard w gniazda nekkerów w wiedźminie było ciekawsze.

 

E, tu się nie zgadzam. Pomoc w złapaniu gołębi to bardzo mocno komiksowy Spidey.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

Miałem tego nie robić, miałem się powstrzymywać... kupiłem Shadow Of War na PS4 :roll: 

 

Ale jestem już w 3/4 TLoU, a kolejna do ogrania będzie chyba kobyła w postaci W3 :-k Swoją drogą to umierałem jeżdżąc konno w TLoU zaraz po graniu w RDR2 :D 

Kup sobie Bloodborne

7 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

E, tu się nie zgadzam. Pomoc w złapaniu gołębi to bardzo mocno komiksowy Spidey.

Być może, ale dla mnie to było nudne i uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...