Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lad napisał:

Po co robić detoks od kawy? Przecież to bardzo zdrowa rzecz.

 

Ja nie wiem skąd te mity się biorą. Tak samo krzywdzone są prawilne jajka.

 

Detoks akurat okej, ale w momencie, gdy przestaje na Ciebie działać i nie pobudza w ogóle. Wtedy organizm musi 'zapomnieć' o kawie i potem od nowa jedziesz :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie się zdarzało za dużo żreć w pracy (szczególnie podczas ogarniania spraw w biurze), ale znalazłem na to pro tip. Jabłko, banan, woda gazowana - łącznie ~200 kcal, a mogę spokojnie się na tym przebujać do późnego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

 

Ja się nie wstydzę. Kawę pijam 4 razy w roku. 

Nowa koleżanka robi nawet dobre latte, ale w tym prawie nie mam kawy, samo mleko, cukier. Efekt i tak jest taki, że mam zastrzyk energii na 2h. Także normalną kawę pijam raz na 2-3 lata w akcie desperacji i jestem bardzo zmęczony po tym. Baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, lad napisał:

Mnie się zdarzało za dużo żreć w pracy (szczególnie podczas ogarniania spraw w biurze), ale znalazłem na to pro tip. Jabłko, banan, woda gazowana - łącznie ~200 kcal, a mogę spokojnie się na tym przebujać do późnego popołudnia.

a masz jakis protip na niewpierdalanie orzeszkow wieczorem? mam wrazenie, ze to jest moj najwiekszy problem jedzeniowy xD

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

Mnie się zdarzało za dużo żreć w pracy (szczególnie podczas ogarniania spraw w biurze), ale znalazłem na to pro tip. Jabłko, banan, woda gazowana - łącznie ~200 kcal, a mogę spokojnie się na tym przebujać do późnego popołudnia.

 

Banan to akurat słabo, lepiej jakaś marchewka czy seler naciowy :-k Ale woda zawsze spoko, na pierwsze cravings zawsze szklanka wody, a dopiero potem się okazuje, czy na pewno byłem głodny :keke: 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, tio napisał:

Home working jest niefajny z powodu bliskości lodówki. Zbieram się do biura!

 

Pamiętasz o mnie? ;)

 

20 minut temu, lad napisał:

Mnie się zdarzało za dużo żreć w pracy (szczególnie podczas ogarniania spraw w biurze), ale znalazłem na to pro tip. Jabłko, banan, woda gazowana - łącznie ~200 kcal, a mogę spokojnie się na tym przebujać do późnego popołudnia.

 

A co jadłeś? Bo mi by się przydało ;)

 

Teraz, Gabe napisał:

A w ogóle to podobno wczoraj była jakaś Eurowizja. Oglądaliście? Bo ja nie:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


comment_OdFaHvlPGr75DNhKuXst0pxP5UUB4DU5

 

 

 

Oglądałem, ale nie całą, bo wróciłem przed 22, a co?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...