Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

#scary_stories

 

mój młodszy dwie godziny temu podszedł do zwijacza rolety wewnętrznej, coś przy nim zrobił, otworzył go, coś zafurkotało....

 

Właśnie się poddałem i uznałem zwijacz za martwy (nie napina już taśmy). Ale ta sprawa ma swój epilog. Moja najdroższa otworzyła zwijacz przy drugim oknie (by zobaczyć, jak to działa). Po chwili coś zafurkotało...

 

muszę kupić dwa zwijacze.

  • Lubię! 3
  • Haha 7
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

historia wczoraj z FMa: luty 2023 roku. Juz po awansie do finalu Copa del Rey, a przede mna dwumecz w LM z Fenerbahce. Mysle sobie - pykne ich na lajcie, wiec wystawie sklad na puchary (w domysle: rezerwy). Na trzy dni przed meczem wypada mi drugi bramkarz (Rulli), a na dzien przed meczem rowniez pierwszy (Ter Stegen)... Nie mam wiecej zarejestrowanych bramkarzy, a z rezerw tez wszyscy niedostepni. Z koniecznosci na bramce staje nasz wychowanek z druzyny mlodziezowej, 16-letni... Polak :D Michal Rozwadowicz. Jakby tego bylo malo, z trzech stoperow do gry dostepny jest tylko jeden, wiec z koniecznosci na srodku obrony obok Maresicia wystepuje... wahadlowy Tierney :D

 

Skonczylo sie nienajgorzej, bo wygralismy na wyjezdzie 2:1 :) W nastepnym meczu (ligowym z Valencia) znow musial bronic Rozwadowicz i tym razem zachowal nawet czyste konto :cool: Potem zagral jeszcze raz (bodaj z Celta) i znow z czystym kontem. Na rewanz z Fenerbahce wrocil juz Rulli, a Ter Stegen wraca gdzies za miesiac. Wyglada na to, ze przetrwalismy pozar :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Po piwkach i coś zjedliśmy ;) 

 

9 godzin temu, Pulek napisał:

trzeźwy? najedzony?

Skromnie, bo ciężko dużo pić w tygodniu :P a dwa rejony mniej mi znane pod kątem pijaństwa :D ale było sympatycznie, spodziewałem się chodzącego odkurzacza w wersji czołgowej, a w sumie Brudi wydaje się dość yyy człowieczy :confused:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...