Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, krzysfiol napisał:

 

No właśnie w Pampelunie nie ma z tym problemu. Najpierw ludzie wychodzą środkowymi i tylnymi drzwiami, a dopiero później kierowca otwiera przednie i wpuszcza nowych pasażerów :)

Panie, przecież tak jest w całej Hiszpanii, Francji i Portugalii. Wchodzi się drzwiami przy kierowcy, a wysiada pozostałymi. Jest to spowodowane ogólnymi zasadami tam panującymi, a także tym, że najczęściej tylko przy kierowcy jest kasownik biletów.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, adamus napisał:

Panie, przecież tak jest w całej Hiszpanii, Francji i Portugalii. Wchodzi się drzwiami przy kierowcy, a wysiada pozostałymi. Jest to spowodowane ogólnymi zasadami tam panującymi, a także tym, że najczęściej tylko przy kierowcy jest kasownik biletów.

 

Nie jeździłem nigdzie indziej w tych krajach autobusami ;) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

A Vami i tak Wam powie, że jesteście jebanymi egoistami, bo robicie to, żeby sami czuć się lepiej ;) 

 

Udowadniasz, że albo nie rozumiesz o czym piszesz, albo trollujesz. Użycie sformułowania jebani egoiści dowodziłoby negatywnego wydźwięku słowa egoista, a od takiego mindsetu to jesteście WY, a nie ja. Ja bym napisał "fajnie, że sprawia Ci przyjemność pomaganie innym". Win - win. Obie strony wygrywają. Na tym polega właśnie dobrowolność, czyli przeciwieństwo przymusu. Ale etatyści z syndromem sztokholmskim (mówię ogólnie, nie konkretnie o Tobie) tego nie zrozumieją i będą dalej pisać, że bez państwa ludzie będą masowo umierać pod płotem. Nie. Bez państwa będą właśnie tacy ludzie jak @Gacek, którzy będą z dobrej woli - czyli aby zaspokoić wewnętrzną potrzebę (tu: pomocy innym) - działać o wiele bardziej etycznie niż monopolistyczny aparat przemocy zwany państwem. I ja to popieram, szanuję i kłaniam się w pas z szacunkiem.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No u mnie niby też zleciało, bo w lipcu kończę drugi rok, ale tempo zdecydowanie spadło, a motywacja do nauki - na łeb na szyję: wyłamali się fajni ludzie, skończyły się fajne przedmioty (historia! językoznawstwo!). Mam nadzieję, że siłą bezwładności dotoczę się do końca ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Pushek_ napisał:

a ja miałem wczoraj urodziny ( w sumie to już przedwczoraj) i nikt z forum nie złożył mi życzeń i  JESTEM WKURWIONY :mad::mad::mad:

 

;) 

Wszystkiego najlepszego z okazji byłych urodzin

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Pushek_ napisał:

a ja miałem wczoraj urodziny ( w sumie to już przedwczoraj) i nikt z forum nie złożył mi życzeń i  JESTEM WKURWIONY :mad::mad::mad:

 

;) 

 

Sto lat czy czego tam sobie wymarzysz. Chyba spokojnych snów co?

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Będę stacjonował gdzieś w okolicach Polnej. Od niedzieli/poniedziałku do wtorku, pozostałe pytania zaliczam do głupich :kekeke: 

Pracuję na Polnej, mieszkam 15 minut od Polnej, lepiej wybrać chyba nie mogłeś :D zatem reszta to kwestia preferencji. Pijam różne rzeczy, jadam wiele, więc jeżeli tego nie zjesz  to ja tak itp. zatem czekam na info co i jak :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...