Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Scorpio napisał:

@T-m ja też nie grałem 3-4 lata i bez kilku lekcji by się pewnie nie obeszło, ale moze bysmy sie razem zmotywowali i zaczeli grac w tym roku? :-k Są gdzieś sensowne korty na Psiaku?

 

@Kamtek gdzieś jeździł. Ja na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo wszyskto zależy od tego czy lekarze pozwolą mi na takie dojechanie kolana przed końcem pełnej rehabilitacji :)

Odnośnik do komentarza

Graliśmy na mączce na Pawłowicach (przy szkole) i w hali w Kiełczówku. Mączka jest też w Długołęce koło urzędu gminy. Za Pawłowice płaciliśmy 15 zł/h, ale to znajomy się zajmował tym kortem i mieliśmy preferencyjną stawkę. W Kiełczówku ceny od 45 zł/h (w tygodniu między 15 a 22 cena winduje niemal dwukrotnie).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj włączyłem Wiedźmina 3. Ostatni save był z 2017 r. Zrobiłem pewien postęp bo zabiłem swojego sobowtóra ale potem jakiś dziwny czar mnie zabija i odstawiłem. Może w 2021 spróbuję znowu :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hidalgoo napisał:

kurła, myślałem że na emigracji się żyje lepiej niż w Polsce, ale widzę że nie ma lekko! :keke:

Coś Ty, jeszcze uwielbiam swój supermarket, bo ma polskie półki, więc parówki Berlinki, a kiełbasa myśliwska od Krakusa :keke: 

 

2 godziny temu, T-m napisał:

Będzie padać :keke:

Ależ w to nikt nie wątpi ;) Patrzę, że na weekend przewidują 6 stopni. Myślę sobie, kurde, może lepiej pojechać w lipcu. Patrzę średnie temperatury w lipcu: 12 stopni :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Counter napisał:

Kurde, zjebana ta pogoda. Wyszedłem na rower, 36km zrobione, ale cała druga połowa pod wiatr, przemarzłem w chuj. Trzeba lepsze ciuchy kupić. 

Polecam te przylegającą do ciała koszulo-bieliznę z np. Decathlona. Bardzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Reaper napisał:

Ależ w to nikt nie wątpi ;) Patrzę, że na weekend przewidują 6 stopni. Myślę sobie, kurde, może lepiej pojechać w lipcu. Patrzę średnie temperatury w lipcu: 12 stopni :kekeke: 

 

Ci Wyspiarze to potrafią szaleć :keke:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

Jeżdżę w szaliku w taką pogodę, ogólnie na płaskim i z wiatrem spoko, ale pod wiatr to lipa i zimno się robi. :P Brak mi po prostu termoaktywnej odzieży. Będzie trzeba się przejechać do decathlona. 

Potrzebuję coś kupić -> pojechać do sklepu :o Od dobrych kilku lat kupuję wszystko, poza spożywką właściwie, przez internet :D W sklepie stacjonarnym nie dość, że przepłacisz, to jeszcze trzeba jechać i, co najgorsze, przebywać z innymi ludźmi w jednym pomieszczeniu :/ 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w piątej komorze :o w dodatku boss z czwartej, kwadrofoniczny, poskładal się w 30 sekund :o uskładała mi się megabroń: lampa alladyna połączyła mi się z czymś tam, dzięki czemu co chwila wyskakiwał z niej dżin dający fangę przeciwnikowi :lol: w dodatku wyskakiwały dodatkowe pociski dzięki Nabojowi Cienia które biły mocniej dzięki... a już nie pamiętam czemu :)

PaJcUai.jpg

 

Szkoda, że do piątki doszedłem z jednym tylko serduszkiem, bo.... po pokonaniu czterech kolumn okazało się, że postument z nagrodą był mimikiem, czego w ekscytacji triumfem nie zauważyłem :( w efekcie w piątce poległem chyba już w czwartej komnacie od jakiegoś Miollnira spadającego mi na głowę. 

24 minuty temu, Reaper napisał:

Potrzebuję coś kupić -> pojechać do sklepu :o Od dobrych kilku lat kupuję wszystko, poza spożywką właściwie, przez internet :D W sklepie stacjonarnym nie dość, że przepłacisz, to jeszcze trzeba jechać i, co najgorsze, przebywać z innymi ludźmi w jednym pomieszczeniu :/ 

 

Nic bardziej prawdziwego na swój temat już nie usłyszysz:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1215012525294658&id=467689333360318&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2F&_rdr

 

 

:cool:

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Feanor napisał:

Pierwszy raz w piątej komorze :o w dodatku boss z czwartej, kwadrofoniczny, poskładal się w 30 sekund :o uskładała mi się megabroń: lampa alladyna połączyła mi się z czymś tam, dzięki czemu co chwila wyskakiwał z niej dżin dający fangę przeciwnikowi :lol: w dodatku wyskakiwały dodatkowe pociski dzięki Nabojowi Cienia które biły mocniej dzięki... a już nie pamiętam czemu :)

PaJcUai.jpg

 

Szkoda, że do piątki doszedłem z jednym tylko serduszkiem, bo.... po pokonaniu czterech kolumn okazało się, że postument z nagrodą był mimikiem, czego w ekscytacji triumfem nie zauważyłem :( w efekcie w piątce poległem chyba już w czwartej komnacie od jakiegoś Miollnira spadającego mi na głowę. 

 

Nic bardziej prawdziwego na swój temat już nie usłyszysz:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1215012525294658&id=467689333360318&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2F&_rdr

 

 

:cool:

Miałeś fajne rzeczy. Helix z dobrymi przedmiotami potrafi robić spustoszenie, zresztą nawet w zwykłej postaci jest to doskonała(!) broń na bossów! Czy ja tam widzę ciężkie naboje i zapalające(?), naboje cienia też dobry zestaw, plus plaster miodu :). Nie wiem, czy lampa weszła Ci z czymś w synergię. Normalnie dżinn pojawia się, gdy wroga trafią 3 pociski z lampy. Ja miałem raz synergię na lampie to strzelała trzema pociskami naraz, tyle że w różnych kierunkach :).

PS. Nienawidzę kolumn, chociaż są najłatwiejszym bossem na 4 lvl. Przy dobrym zestawie zabija się je błyskawicznie. BTW. miałeś działo śmieciowe, jak kiedyś zrobisz z nim jakieś synergie... to jest PRZEKOZACKA broń :), szczególnie w wersji gdy strzela jakimiś zielonymi pojemnikami, bossów likwiduje w kilka strzałów ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...