Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra...

 

gdzie sprawdzacie pogodę? taką najbardziej wiarygodną, która was z reguły nie zawodzi? mówię o takiej na codzień, ale też - powiedzmy - na max tydzień w przód?

 

ja zawsze sprawdzam tę googlową, no ale już kilka razy tak mnie spektularnie zawiodła, że mam jej dość.

 

więc słucham

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pulek napisał:

no dobra...

 

gdzie sprawdzacie pogodę? taką najbardziej wiarygodną, która was z reguły nie zawodzi? mówię o takiej na codzień, ale też - powiedzmy - na max tydzień w przód?

 

ja zawsze sprawdzam tę googlową, no ale już kilka razy tak mnie spektularnie zawiodła, że mam jej dość.

 

więc słucham

Ja mam apkę accuweather i zazwyczaj ma rację (plus wrzuca ostrzeżenia lokalne, np. w Polsce IMiGW), mój ziomek zawsze korzysta z jakiejś norweskiej i upiera się, że ma 100% skuteczności, bodajże jest to https://www.yr.no

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

 

Altanka główna jest po prawej i na fotce  nie widać (co najwyżej rzucony cień), ale z grubsza taki klimat. A co do oznaczenia strzałeczką - to tak max 1 km, żeby zobrazować, że jadę na granicę UE :D. 

 

1.jpg

@Perez, nie wiedziałem, że Twoi rodzice są Escobarami Polski wschodniej  :-k 

  • Lubię! 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

no dobra...

 

gdzie sprawdzacie pogodę? taką najbardziej wiarygodną, która was z reguły nie zawodzi? mówię o takiej na codzień, ale też - powiedzmy - na max tydzień w przód?

 

ja zawsze sprawdzam tę googlową, no ale już kilka razy tak mnie spektularnie zawiodła, że mam jej dość.

 

więc słucham

https://www.accuweather.com/pl/pl/poland-weather

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jebe, Marynia i ESPN to jedyne miejsca gdzie można się swobodnie przemieszczać bez spojlerów z GoT. Musiałem telefon schować bo przecież bym już znał przebieg odcinka z detalami :roll:

A wgl wygrał koleś u mnie w firmie, który już nie jest moim kolegą, bo przy okazji GoT wjechał na bogato ze spojlerami z Endgame

- Oglądałeś GoT?

(ja) - Nie, ale ponoć konkretny odcinek

- No, ciekawe czy umrze połowa jak w Awendżersach

- TRIGGERED

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Ja jebe, Marynia i ESPN to jedyne miejsca gdzie można się swobodnie przemieszczać bez spojlerów z GoT. Musiałem telefon schować bo przecież bym już znał przebieg odcinka z detalami :roll:

A wgl wygrał koleś u mnie w firmie, który już nie jest moim kolegą, bo przy okazji GoT wjechał na bogato ze spojlerami z Endgame

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

- Oglądałeś GoT?

(ja) - Nie, ale ponoć konkretny odcinek

- No, ciekawe czy umrze połowa jak w Awendżersach

- TRIGGERED
 

 

Mogę czytać co jest w spoilerze jeśli nie oglądałem Engame? :-k 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...