Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co Lechia odjebala :/ otworzyli tylko sektory na 25k miejsc bo nie spodziewali się większej frekwencji a jest oszczędnośc na ochronie, a ja chciałem kupić biegły dopiero dziś i się spóźniłem...

Kurwa, Polska liga :doh:

Ale w zamian będzie wyjście na miasto, piwerko i może trochę innych używek :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał:

 

Tez jak ja przed chwila wypiles pol szklanki bimbru pod rzodkiewke? :D. Moze jednak dobrze, ze pogoda marna i grilla nie bedzie, bo cos za duza wena na piwko dzisiaj. 

 

z tym grodziskiem dobra opcja... tylko nie wiem czy chcecie mieszkać koło stolarni ;) ale z tą żydkiewką zniszczyłeś system

 

2 godziny temu, Misiek napisał:

Przepiłem Coca-colą gorycz 10 remisu z rzędu :P Nie wiem co gorsze ;) 

 

no ziomek, Gastromachina jutro wieczorem? dzisiaj chyba sie nie ogarne, dobre rżnięcie jest grane

 

11 minut temu, Meler napisał:

@Misiek

 

comment_dC8SR9ylFefKkwJ8J9JaspGcZYF2Upvs,w400.jpg

 

jebłem :iksde: 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, szramek napisał:

Co Lechia odjebala :/ otworzyli tylko sektory na 25k miejsc bo nie spodziewali się większej frekwencji a jest oszczędnośc na ochronie, a ja chciałem kupić biegły dopiero dziś i się spóźniłem...

Kurwa, Polska liga :doh:

Ale w zamian będzie wyjście na miasto, piwerko i może trochę innych używek :D

 

A ja za to na mecz.

Pozdrawiam,

Kibic :)

Odnośnik do komentarza

Bayern w półfinale LM. Dotychczas mam dobre wspomnienia z meczów z nimi, ale to Bayern :-k No i sprzedałem im Lee Ki-Wooka :-k 

Ale czuję się jak Ajax, mimo potężnej wyprzedaży potrafimy robić dobre rzeczy.

Nowy napastnik - kolejny przykład marnowania przez AI albo przez Chelsea- Irańczyk Goudarzi ma wejście smoka i 10 goli w 11 występach (Solanke, będący podstawowawym ma 9 w 25)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Scorpio napisał:

Powinienem miec zakaz wchodzenia na myheritage. To jest czyste zlo...

Ani nie godej ;)

 

Ale każdy kroczek dalej to jest taka podjarka, chodzę jak nabuzowany po sukcesie, czuję się jak Szerlok :D Udało się dojść do początków XIX wieku.

Also wygląda na to że owa praprapraprababcia była w swojej wiosce niezłą kosą, bo na przestrzeni 26 lat miała 11 dzieci z 4 facetami :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mi najdalej udalo sie znalezc 4xpradziadka i jego zone, ktorzy byli urodzeni okolo 1780 roku (ale tego nie wiem dokladnie - jego brat urodzil sie w 1779 roku).

W ogole rozpierdalaja mnie czasami opisy smierci w ksiegach parafialnych z XIX wieku w stylu "bol glowy" albo "kaszel". 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...