Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, szramek napisał:

W ogóle zabrałem się dopiero za pita, niby wypełnienie w aplikacji jest proste, ale jak się ma przychód z dg, uop i uz to już się sprawa trochę komplikuje :D szczególnie jak ktoś ma tak jak ja lekki bałagan w papierach. 

 

Polecam usługi uż. @tio

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, szramek napisał:

Chciałbym zrezygnować kompletnie z mięsa, ale brak mi silnej woli. 

Ale udaje mi się ograniczyć do 3-4 razy w tygodniu.

 

No u mnie też to jakby konsekwencja wyborów z ostatnich lat i ciągła ewolucja, więc wszystko przed tobą. W zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że na tzw. diecie śródziemnomorskiej jestem w stanie przeżyć całe lato. Od dawna nabiał był dla mnie substytutem wędlin na kanapkach, właściwie zamiennie 1:1, jajko sadzone na obiad zamiast kotleta też było zupełnie ok. Bywało tak, że mięso jadałem na przysłowiowy niedzielny obiad i ewentualnie właśnie jakaś wędlina na kanapkach. No i jakoś tak 1 kwietnia wpadłem na pomysł challengu, żeby przez miesiąc nie jeść mięsa - i póki co idzie mi całkiem nieźle, na pewno przedłużę wyzwanie na dłuższy okres, a jak wytrzymam do lipca, to pójdę sobie zrobić jakieś kompleksowe badania, żeby zobaczyć jak to na mnie wpływa :D 

 

Najgorsze wbrew pozorom nie jest dla mnie powstrzymywanie się od jedzenia mięsa (bo powiedzmy sobie szczerze, mięso w trakcie przygotowania raczej nie zachęca zapachami ;), może poza grillem ), tylko tłumaczenie ludziom, że czegoś nie zjem i z jakiego powodu. Wydaje mi się, że łatwiej by było wytłumaczyć, że np nie pijam alkoholu :lol: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, jmk napisał:

Co się stało z Paypal? Koleś mi przelał 25 zł za grę i patrzę, a ciągle jest transakcja oczekują, bo weryfikują, o co chodzi - miał ktoś tak?

Nie wiem jak między paypalami to działa, ale wypłacenie kasy z niego zajęło mi 10 dni :roll: skończyło się 18 kwietnia, zatem nie ma wymówki świętami :D 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

 

No u mnie też to jakby konsekwencja wyborów z ostatnich lat i ciągła ewolucja, więc wszystko przed tobą. W zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że na tzw. diecie śródziemnomorskiej jestem w stanie przeżyć całe lato. Od dawna nabiał był dla mnie substytutem wędlin na kanapkach, właściwie zamiennie 1:1, jajko sadzone na obiad zamiast kotleta też było zupełnie ok. Bywało tak, że mięso jadałem na przysłowiowy niedzielny obiad i ewentualnie właśnie jakaś wędlina na kanapkach. No i jakoś tak 1 kwietnia wpadłem na pomysł challengu, żeby przez miesiąc nie jeść mięsa - i póki co idzie mi całkiem nieźle, na pewno przedłużę wyzwanie na dłuższy okres, a jak wytrzymam do lipca, to pójdę sobie zrobić jakieś kompleksowe badania, żeby zobaczyć jak to na mnie wpływa :D 

 

Najgorsze wbrew pozorom nie jest dla mnie powstrzymywanie się od jedzenia mięsa (bo powiedzmy sobie szczerze, mięso w trakcie przygotowania raczej nie zachęca zapachami ;), może poza grillem ), tylko tłumaczenie ludziom, że czegoś nie zjem i z jakiego powodu. Wydaje mi się, że łatwiej by było wytłumaczyć, że np nie pijam alkoholu :lol: 

 

Taa, u mnie w styczniu zdiagnozowano celiakię, więc nie mogę jeść tego słynnego glutenu. I to nie takie proste jakby się wydawało, bo szkodzi mi nawet jego najmniejsza ilość, a może znajdować się np. w pieprzu mielonym, czekoladzie, wędlinie itp. no prawie we wszystkim. W między czasie też 4 miechy nie mogłem jeść kaczki + wieprzowiny, ale tu wyszło, że jednak trzustka jest OK, więc wróciłem ostatnio. Oznacza to tyle, że muszę każdy produkt dokładnie czytać i nie mogę kupować nic gotowe. W codziennym życiu - idzie przywyknąć, chociaż bez kanapek ;) Najgorsze są jednak wyjścia z domu :D Na imprezę czy coś i tłumaczenie co i jak... nie zjem ciasta, tortu itp. A dodatkowo nie piję przez wątrobę :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...