Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, kolek23 napisał:

Z perspektywy kibica NBA wygląda mocno lolowato gra, gdzie bilans .736 gra z .500 i trzeba GM7 do rozstrzygnięcia :D Już nie mówiąc o sweepie od 5th seed :D

 

 

Pomijając, ze Meler gra juniorami, to tegoroczny sezon NHL stawia grę jako niemal jaki wzór symulacji ligi hokejowej :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem którego zachowania bardziej nie rozumiem. Czy kibica Legii czy kibiców Lecha.

 

Co można mieć w głowie, aby przyjść na trybunę gospodarzy w koszulce Legii i jeszcze się tym chwalić na TT dziennikarza, którego śledzą tysiące ludzi związanych z Lechem. Nie wiem czy skończyło się na czymś bardziej poważnym, ale koszulki już nie ma.

 

Dla mnie to w ogóle słabo, że zwykła klubowa koszulka prowadzi do takich akcji, ale co ten gościu sobie myślał? Że jak to może się dla niego skończyć?

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

kurde, zle sie zlozylem do lądowania wczoraj na sciance po przejsciu jednego z boulderow i wylądowalem na wyprostowanym lokciu :/ przeprostu na szczescie chyba nie ma, ale boli :/ i zakres ruchow mniejszy :/

 

akurat, kurla, przed majowka, gdzie mialem sie wspinac w Arco :/ co za gunwo :/ zostana mi spacery i lajtowe przejazdzki rowerem, jak u jakiegos geriatyka :/

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...