Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Reaper napisał:

@jmk zauważyłeś, że WSZYSCY mówią Ci, że robisz kurwę z logiki? Ja nawet nie mam sił się powtarzać, bo Ty nadal nie kumasz. Naprawdę skup się, odpal mózg na pełnych obrotach i przeczytaj jeszcze raz dyskusję.

 

Nic dziwnego, tajemnicą nie jest jakie poglądy ma tu większość userów.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

@jmk w tym szpitalu  zarcie pierwsza klasa. Problemem jest, że w styropianowym pojemniku, więc trzeba się spieszyć. Ogólnie fajnie być na oddziale gdzie jestem ja 37 lat a następny pacjent ma koło 65-70. Obniżam średnią. Własna sala itp.

 

A porcje duże? Czemu spieszyć? Styropianowe to znaczy, że sam wywalasz. U mnie tak dawali jak nie miałeś swoich albo weekend czy coś i się spieszyli do domu ;)

 

Znam ten ból ;) Na hematologii też spora przewaga emerytów, w Gdańsku leżałem na geriatrii :keke: Wypuścili Cię?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jmk napisał:

 

A porcje duże? Czemu spieszyć? Styropianowe to znaczy, że sam wywalasz. U mnie tak dawali jak nie miałeś swoich albo weekend czy coś i się spieszyli do domu ;)

 

Znam ten ból ;) Na hematologii też spora przewaga emerytów, w Gdańsku leżałem na geriatrii :keke: Wypuścili Cię?

 

1wI03K3.jpg

 

Dało się zaspokoić. Zostawili mnie. Ten styropian jakiś dzwny i jeżeli żarcie w nim poleży to trąca trochę nim.

A dodatkowo cierpi moja ekologiczna dusza, gdy widzę, że każdy posiłek jest w pudełku a dodatkowo sztućce zapakowane w worki foliowe :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Brudinho napisał:

 

1wI03K3.jpg

 

Dało się zaspokoić. Zostawili mnie. Ten styropian jakiś dzwny i jeżeli żarcie w nim poleży to trąca trochę nim.

A dodatkowo cierpi moja ekologiczna dusza, gdy widzę, że każdy posiłek jest w pudełku a dodatkowo sztućce zapakowane w worki foliowe :( 

 

To chyba ja jem więcej od Ciebie :keke: bo to dla mnie mini porcja. A jak kolacja? Zostajesz pewnie na 3 dni :>

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...