Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@z0nk jasne że tak, ja wczoraj też miałem taką sytuację, że padłem nim dotarłem do pierwszego bossa. Zdarza się ;)

Nowy update na razie mało widoczny, kilka itemow i broni, udało mi się odblokować nowy tryb gry (tęczowe skrzynki). Za to póki co nie mam szczęścia do odblokowania nowych postaci. Ciągle też stoję w miejscu x z postępem, chociaż już udało mi się mniej więcej rozgryzc pierwsza fazę walki ze Szczurem, na której zaczynam tracić coraz mniej żyć. Za to druga faza... jak na razie rekord to upuszczenie 3/4 jego zdrowia na tym etapie walki. 

 

BTW. @Feanor trafiłeś już w trakcie rozgrywki na tęczowa lub zgliczowana skrzynie? Ja na blisko trzysta rozgrywek te pierwsza miałem jeden raz, a zgliczowanej jeszce nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

@z0nk jasne że tak, ja wczoraj też miałem taką sytuację, że padłem nim dotarłem do pierwszego bossa. Zdarza się ;)

Nowy update na razie mało widoczny, kilka itemow i broni, udało mi się odblokować nowy tryb gry (tęczowe skrzynki). Za to póki co nie mam szczęścia do odblokowania nowych postaci. Ciągle stoję w miejscu, chociaż już udało mi się mniej więcej rozgryzc pierwsza fazę walki ze Szczurem, na której zaczynam tracić coraz mniej żyć. Za to druga faza... jak na razie rekord to upuszczenie 3/4 jego zdrowia na tym etapie walki. 

 

BTW. @Feanor trafiłeś już w trakcie rozgrywki na tęczowa lub zgliczowana skrzynie? Ja na blisko trzysta rozgrywek te pierwsza miałem jeden raz, a zgliczowanej jeszce nie widziałem :)

Nie, nie widziałem. Nawet tęczowej :(

 

ale wczoraj miałem znowu niezwykłe odkrycie: odnalazłem pistolet jednego bliźniaka, na kolejnej komorze drugiego...... i mój marine zaczął naparzać z obu jednocześnie <3

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Feanor napisał:

Nie, nie widziałem. Nawet tęczowej :(

 

ale wczoraj miałem znowu niezwykłe odkrycie: odnalazłem pistolet jednego bliźniaka, na kolejnej komorze drugiego...... i mój marine zaczął naparzać z obu jednocześnie <3

O proszę, nawet nie wiedziałem, że tak mozna :D

 

Ja ostatnio odkrywam uroki taśmy klejącej, doskonały item. Sklejasz dwie wybrane bronię w jedną, fajne kombinacje można tworzyć :)

 

A jeden minus tego update'u, czesciej mi gra crashuje między poziomami :/ wcześniej się zdarzało sporadycznie, ale z tego czytałem na forach to nie tylko ja mam z tym problem. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

O proszę, nawet nie wiedziałem, że tak mozna :D

 

Ja ostatnio odkrywam uroki taśmy klejącej, doskonały item. Sklejasz dwie wybrane bronię w jedną, fajne kombinacje można tworzyć :)

 

A jeden minus tego update'u, czesciej mi gra crashuje między poziomami :/ wcześniej się zdarzało sporadycznie, ale z tego czytałem na forach to nie tylko ja mam z tym problem. 

 

Mi kraszuje, gdy jakiś jęzor (mimik?) atakuje mnie w korytarzu. 

Odnośnik do komentarza

Zarówno Ty jak i niektórzy koledzy bardzo słabo znają psychikę kobiet. Kobietom, przynajmniej tym mądrym, imponują faceci, którzy mają pasję. To może być jakakolwiek pasja, np. łowienie ryb, warunek: musi być taka szczera, płynąca z serca, prawdziwa, nie udawana. Kobieta potrzebuje też poczucia bezpieczeństwa przy swoim facecie. Więc na pewno nie będzie tolerować kogoś, kto tylko siedzi przed komputerem i liczy, że ona go będzie utrzymywać.

Natomiast jeżeli to jest taki ktoś jak @Mahdi, który ma pasję, do tego pracuje i potrafi wszystko pogodzić, to mi to imponuje. Natomiast nie imponują kobietom gawędziarze mający do wszystkiego słomiany zapał. Przemyślcie to sobie, panowie. Dodam jeszcze, że prawdziwa kobieta potrafi sprawić, że facet będzie zauważał nie tylko grę i komputer;)

 

Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza dla naszej strony prezes Mahdi, naszej strony "myfootballmanager"

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, stefan1984 napisał:

No mnie właśnie najbardziej mierzi w całym strajku nauczycieli, że cały system prosi się o zmiany, a oni tymczasem, doskonale wiedząc, na co się pisali, usiłują wymusić podwyżki.

:rotfl: Skandal!!!!

 

P.S. pamietaj, jak będziesz szedł kiedyś po podwyżkę, to przypomnij sobie to zdanie patrząc na umowę, którą podpisałeś :)

  • Lubię! 5
  • Smutny 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gabe napisał:

Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza dla naszej strony prezes Mahdi, naszej strony "myfootballmanager"

Pod tym tekstem i tym poprzednim cytowanym było tyle fajnych komentarzy, że szok, przydałoby się otworzyć temat „The best of MFM” i wklejać co ciekawsze kwiatki.

Odnośnik do komentarza
:rotfl: Skandal!!!!
 
P.S. pamietaj, jak będziesz szedł kiedyś po podwyżkę, to przypomnij sobie to zdanie patrząc na umowę, którą podpisałeś

Jeśli się nie dogadam, to jakoś przeżyje, ewentualnie zmienię pracę. I nie wyjeżdżajcie mi z wyjątkowoscia zawodu nauczyciela, nie widziałem jeszcze żeby coś państwowego działało lepiej niz prywatne, a i teraz ksztalcenie w szkole niepublicznej to raczej lepiej niż w "zwykłej"

Rozumiem, że nauczyciele powinni godnie zarabiać, nie podiba mi się tylko cały system.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Wszedłem na profil dawnego nauczyciela, fanatyka PiS, który za prześladowanie uczniów o odmiennych poglądach wyleciał z mojego LO parę lat temu.

W szkole nigdy nie było lepiej, ZNP niszczy zawód, opozycja nauczycieli powrzuca do dołów z wapnem.

Dla tego kraju nie ma innego ratunku jak podział.

Tylko secesja i federacja :dixie: 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, stefan1984 napisał:


Jeśli się nie dogadam, to jakoś przeżyje, ewentualnie zmienię pracę. I nie wyjeżdżajcie mi z wyjątkowoscia zawodu nauczyciela, nie widziałem jeszcze żeby coś państwowego działało lepiej niz prywatne, a i teraz ksztalcenie w szkole niepublicznej to raczej lepiej niż w "zwykłej"

Rozumiem, że nauczyciele powinni godnie zarabiać, nie podiba mi się tylko cały system.

 

A kto tu wyjeżdża z „wyjątkowością”? Zawód nauczyciela jest ważny, ale czy wyjątkowy? To wlaśnie mówienie o „misji” jest powodem obecnej nauczycielskiej sytuacji. 

 

I jeszcze raz: nasze strajki nie mają prawa mieć postulatów „reformatorskich”. Ja też chciałbym zmian, ale używając narzędzia strajkowego nie można tego podnosić. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Feanor napisał:

 

A kto tu wyjeżdża z „wyjątkowością”? Zawód nauczyciela jest ważny, ale czy wyjątkowy? To wlaśnie mówienie o „misji” jest powodem obecnej nauczycielskiej sytuacji. 

 

I jeszcze raz: nasze strajki nie mają prawa mieć postulatów „reformatorskich”. Ja też chciałbym zmian, ale używając narzędzia strajkowego nie można tego podnosić. 

 

Amen. Ale spoko, zaraz przyjdą jakieś ziomeczki i rzucą: pracujo po 18h i chco milionów a ja gówniaków nie mom z kim zostawić i urlop muszę tracić!

Odnośnik do komentarza
 
A kto tu wyjeżdża z „wyjątkowością”? Zawód nauczyciela jest ważny, ale czy wyjątkowy? To wlaśnie mówienie o „misji” jest powodem obecnej nauczycielskiej sytuacji. 
 



Chciałem uprzedzić ewentualne argumenty, że nauczyciele zmienić pracy nie powinni i nie mogą. Pewnie jedni mogą, inni nie - jak w każdym zawodzie.
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...