Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ożesz fak, ja pier**** :rotfl:

 

UWAGA !
Osoby,które mają doświadczenie pedagogiczne i zechciałyby POMÓC przy organizowaniu i przeprowadzeniu egzaminów w szkołach terroryzowanych przez ZNP i umożliwić uczniom zdanie tych egz.,mogą zgłaszać się do kuratoriów lub przez MEN.
Ja się zgłosiłam.Walczymy o Polskę!

— Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz) 7 kwietnia 2019

HAhahahaha, PiSiorki jako nauczyciele :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Makk napisał:

Ożesz fak, ja pier**** :rotfl:

 

UWAGA !
Osoby,które mają doświadczenie pedagogiczne i zechciałyby POMÓC przy organizowaniu i przeprowadzeniu egzaminów w szkołach terroryzowanych przez ZNP i umożliwić uczniom zdanie tych egz.,mogą zgłaszać się do kuratoriów lub przez MEN.
Ja się zgłosiłam.Walczymy o Polskę!

— Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz) 7 kwietnia 2019

HAhahahaha, PiSiorki jako nauczyciele :lol:

 

Może wojsko (i ewentualnie policja) da radę przeprowadzić te egzaminy? :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Feanor napisał:

 

Nie ma?? :( na początku jest zawiązanie fabuły :(

To nie tak, ze nie ma. Jest osiem postaci i osiem opowieści, każdy ma swoją i całościowo nie są przez większość gry powiązane. To trochę tak, jakbyś zamiast wielkiej epopei czytał zbiór opowiadań.

Odnośnik do komentarza

elegancko :) organizm trochę zmęczony, ale cóż, trudy weekendu

 

ogólnie piękna sprawa, począwszy od podróży pociągiem, idąc przez całe sobotnie bajlando a kończąc na niedzielnym meczu

 

już kombinujemy z Perezem jakąś kolejną wyprawę, tylko gdzie by tu teraz forumowiczów odwiedzić... może Szczecin? :>

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

To nie tak, ze nie ma. Jest osiem postaci i osiem opowieści, każdy ma swoją i całościowo nie są przez większość gry powiązane. To trochę tak, jakbyś zamiast wielkiej epopei czytał zbiór opowiadań.

 

To chyba jednak się skuszę :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kamtek napisał:

Na początku były w poprzek, ale że wariant się nie sprawdził, nastąpiła zmiana na klasyczne "wszyscy na atak". Geniusz trenerski po prostu.

 

W poprzek? To jakiś schemat z ligi Izraelskiej chyba :-k PDK

 

Godzinę temu, Gabe napisał:

Może wojsko (i ewentualnie policja) da radę przeprowadzić te egzaminy? :-k 

 

Niestety, trzeba mieć uprawnienia pedagogiczne, więc nie - wojsko i policja nie może.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

Niestety, trzeba mieć uprawnienia pedagogiczne, więc nie - wojsko i policja nie może.

Dziś w nocy napiszą projekt ustawy, rano sejm przegłosuje, w południe klepnie senat, prezydent podpisze na kolanie i od środowego ranka i Trynkiewiczowi dadzą uprawnienia, byleby egzaminy doszły do skutku.

4 lata państwa PiS, a ludzie nadal się łudzą, że te przepisy coś znaczą w obliczu woli rządu? :keke: 

  • Lubię! 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...