Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

English breakfast jeszcze nie wjechało (zostawiam na poniedziałkowy Londyn), ale jakby ktoś był w Liverpoolu to polecam gorąco knajpę (niezbyt zachęcającą z wyglądu) Docklands w Dokach Alberta. Najlepsze i największe fish and chips jakie jadłem w życiu.

 

Niestety dzisiaj jakiś armageddon pogodowy, wiec zostaje mi zwiedzanie pubów i jedzenie meat pies.

 

@wojt3k szalik aktualny? Wybiorę ci jakiś ładny :D 

 

@jmk co tam?

Odnośnik do komentarza
English breakfast jeszcze nie wjechało (zostawiam na poniedziałkowy Londyn), ale jakby ktoś był w Liverpoolu to polecam gorąco knajpę (niezbyt zachęcającą z wyglądu) Docklands w Dokach Alberta. Najlepsze i największe fish and chips jakie jadłem w życiu.
 
Niestety dzisiaj jakiś armageddon pogodowy, wiec zostaje mi zwiedzanie pubów i jedzenie meat pies.
 
[mention=1502]wojt3k[/mention] szalik aktualny? Wybiorę ci jakiś ładny  
 
[mention=140]jmk[/mention] co tam?

Oczywiście aktualny. Dzięki! Wybierz ładny, byle był uniwersalny i odnosił się do klubu, a nie jakiegoś piłkarza bo co zrobię z szalikiem z napisem Schneiderlin?
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, me_who napisał:

No izi :)  Już jedynka była mocno fajna.

Na PS4 czy PC? 

 

Edyta: zapomniałem, że masz też Xboxa :-k 

 

Na iksa. Na PS4 kupiłem Anthem i... do teraz jestem wkurzony. Średnio co godzinę wyrzuca mnie z serwera (dwa razy w środku misji fabularnej) a dwukrotnie w ogóle zwiesiło mi konsolę! I patche na razie nic nie poprawiły. Gdy dowiedziałem się, że D2 było robione na iksa i potem przenoszone na ps4... wiedząc też, że to również gra serwerowa... odruchowo wziąłem wersję mikrosoftową.

A gra jest cudna. Ten system coverów i dostępna broń... <3

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Feanor napisał:

 

Na iksa. Na PS4 kupiłem Anthem i... do teraz jestem wkurzony. Średnio co godzinę wyrzuca mnie z serwera (dwa razy w środku misji fabularnej) a dwukrotnie w ogóle zwiesiło mi konsolę! I patche na razie nic nie poprawiły. Gdy dowiedziałem się, że D2 było robione na iksa i potem przenoszone na ps4... wiedząc też, że to również gra serwerowa... odruchowo wziąłem wersję mikrosoftową.

A gra jest cudna. Ten system coverów i dostępna broń... <3

Pan jesteś into streamerzy? Ja generalnie nie, ale odkąd Zooltar zaczął streamować i zaczęli się u niego na streamie przewijać ludzie z gamedevu, czy prasy growej (Borek), to zacząłem tam sobie spoglądać i oprócz dyskusji na tematy rodzimej branży (czy też gier w ogóle) jest też sporo grania. Głównie PUBG, Apex, Sea of Thieves, ale też Anthem, czy inne nowości. Nie kojarzę, żeby takie problemy Tadek miał :-k Ale gra albo na X1 albo na PC, nie pamiętam już teraz. Jak coś to nawet polecam: https://www.twitch.tv/ratlooz

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

Pan jesteś into streamerzy? Ja generalnie nie, ale odkąd Zooltar zaczął streamować i zaczęli się u niego na streamie przewijać ludzie z gamedevu, czy prasy growej (Borek), to zacząłem tam sobie spoglądać i oprócz dyskusji na tematy rodzimej branży (czy też gier w ogóle) jest też sporo grania. Głównie PUBG, Apex, Sea of Thieves, ale też Anthem, czy inne nowości. Nie kojarzę, żeby takie problemy Tadek miał :-k Ale gra albo na X1 albo na PC, nie pamiętam już teraz. Jak coś to nawet polecam: https://www.twitch.tv/ratlooz

 

 

Jeśli grał w Anthem, to albo grał w PS4 i miał niewiarygodne szczęście, albo to nie wersja na PS4. Bo problem jest powszechny. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, miałem ustanowioną hierarchię napastników, a tutaj słowacki koleszka w rezerwach w 10 meczach 24 gole :-k To jest ten co w SFA Cup jak go wystawiłem to zapodał 3 gole. 

Będę musiał kogoś sprzedać, żeby zrobić mu miejsce :-k Simon Ford na celowniku obu ekip z Merseyside, więc tutaj jest szansa.

Ponadto zakupiłem kwiat szkockiej myśli defensywnej i teraz mógłbym się pozbyć moich obu starterów na DC, bo są w orbicie zainteresowań zacnych klubów. Ale tym razem nie sprzedam ich, ot tak, licze na klauzule (odpowiednio 40 milionów za Lee i 35 milionów za Mohammadine). Byłoby doskonale :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...