Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W połowie sezonu wyprzedzam PSG o 2 punkty <3 będzie się działo.

 

Już zakontraktowałem kilka młodych gwiazdek z Czech, więc może się tak zdarzyć, że ło ho ho, będzie bitwa z PSG przez kilka nastepnych lat.

 

Co ciekawe. Vicenza po moim odejściu wydała w chuj kasy na nowych zawodników, ale nie są  to kasztany. Mało tego, usadowili się na pierwszym miejscu w tabeli i  się tam dzielnie  trzymają. Może dlatego, że Juve popadło w jakiś kryzys i są dopiero na szóstym miejscu, więc Vic mogła sobie pozwolić na jakieś porażki i remisy, a mimo to być na pierwszym miejscu :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Counter napisał:

taka sytuacja we Wrocu:

53781544_2079869992098104_28079748556290

koleś stoi sobie na słupie, zejść nie chce, trzeba było wyłączyć prąd, czym typ sparaliżował ruch tramwajów w mieście :P 

 

Pracuje na Krakowskiej :keke: Nie dojechałem dzisiaj do pracy, ale i tak nie było prądu, więc :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, jmk said:

Magdalenka to to samo co Mateusz? ;)

 

 

Nie, Mateusz to mefa albo dron XD 

36 minutes ago, Ingenting said:

 

 


Ale meyde zarzucił złotem na 36 :D
W ogóle TPB jest gdzieś dostępne z lektorem poza torrentami?

 

Znałem zanim polecały 3 szóstki ?

W ogóle lubię te określenia imienne na dragi. Kiedyś była tylko Maria a teraz na imprezę może wpaść Magda, Mateusz, Andrzej. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Szkoda, że po alkoholu cierpi mój żołądek i głowa, ale dla reszty ciała to zbawienie, bo sprawia, że mięśnie się rozluźniają i nic mnie nie boli z mojej choroby :keke: 

mnie chyba wlasnie puszcza, bo nawet udalo sie obiad zjesc :-k

ale musze sie przerzucic na produkcje lzejszych piwek, skoro chcemy do meczu wypijac po 3-4 :-k

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie, jak @jmk W czasach, gdy bawiłem się tego typu rzeczami sprawa była prosta. Szeroko dostępna była feta, koks, pixy, ewentualnie hera dla hardcorów, gruda i zioło. A teraz nawymyślali tych mefedronów, dopalaczy i innych gówien i kompletnie rozeznanie straciłem :D

 

A pewnie jeszcze kilka lat i rozeznanie znowu będzie trzeba mieć na wszelki wypadek, bo córki staną się nastolatkami...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, T-m napisał:

W połowie sezonu wyprzedzam PSG o 2 punkty <3 będzie się działo.

 

Już zakontraktowałem kilka młodych gwiazdek z Czech, więc może się tak zdarzyć, że ło ho ho, będzie bitwa z PSG przez kilka nastepnych lat.

 

Co ciekawe. Vicenza po moim odejściu wydała w chuj kasy na nowych zawodników, ale nie są  to kasztany. Mało tego, usadowili się na pierwszym miejscu w tabeli i  się tam dzielnie  trzymają. Może dlatego, że Juve popadło w jakiś kryzys i są dopiero na szóstym miejscu, więc Vic mogła sobie pozwolić na jakieś porażki i remisy, a mimo to być na pierwszym miejscu :) 

Który sezon w Lyonie? Życzę powodzenia bo grając we Francji można się przekonać jakim potworem Jest PSG. A pomyśleć, że grając Jagiellonią zawsze dawałem im łupnia. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...