Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Hidalgoo napisał:

koledzy, miał ktoś z was sytuację, że operator najebał wam rachunek na miliony monet za połączenia telefoniczne #zagranico w roamingu, mimo że takich nie wykonywaliście? :-k Zamówiłem sobie rachunek szczegółowy żeby zobaczyć za co chcą tyle pieniędzy, bo na telefonie w historii połączeń nie mam żadnych wychodzących w tamtym okresie, przychodzące mam, ale nie odbierałem.

Nie miałem tak, ale to ciekawe. Relacjonuj w miarę wyjaśniania sytuacji :D

Odnośnik do komentarza

Tan koleś z Birmingham niezły dzban. Myślałem, że to jakiś low-life, a tutaj niezła pracka, 2-letnie dziecko, drugie w drodze, a ten robi takie szaleństwo. Teraz dostał 14 tygodni aresztu i pewnie jak wyjdzie, to nie będzie miał do czego wracać w Birmingham, bo pewnie po pracce i niemal na pewno będą na niego polować hoolsi AV :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Tan koleś z Birmingham niezły dzban. Myślałem, że to jakiś low-life, a tutaj niezła pracka, 2-letnie dziecko, drugie w drodze, a ten robi takie szaleństwo. Teraz dostał 14 tygodni aresztu i pewnie jak wyjdzie, to nie będzie miał do czego wracać w Birmingham, bo pewnie po pracce i niemal na pewno będą na niego polować hoolsi AV :-k 

Może do Polski na zmywak przyleci :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hidalgoo napisał:

koledzy, miał ktoś z was sytuację, że operator najebał wam rachunek na miliony monet za połączenia telefoniczne #zagranico w roamingu, mimo że takich nie wykonywaliście? :-k Zamówiłem sobie rachunek szczegółowy żeby zobaczyć za co chcą tyle pieniędzy, bo na telefonie w historii połączeń nie mam żadnych wychodzących w tamtym okresie, przychodzące mam, ale nie odbierałem.

Złóż reklamację, jeśli nie odpowiedzą w 14 dni to znaczy, że reklamacja została uznana.

29 minut temu, jmk napisał:

gEj78LK.png

 

Karny nie powinien być powtórzony?

 

Ale karny nie został jeszcze wykonany a Ty chcesz go powtarzać?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, tio napisał:

Ale karny nie został jeszcze wykonany a Ty chcesz go powtarzać? 

 

Moi obrońcy są w polu karnym przed wykonaniem, a to chyba nie do końca dobrze ;) Aczkolwiek ziomek nie strzelił ;D

 

Teraz, Counter napisał:

podeślij

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hidalgoo napisał:

koledzy, miał ktoś z was sytuację, że operator najebał wam rachunek na miliony monet za połączenia telefoniczne #zagranico w roamingu, mimo że takich nie wykonywaliście? :-k Zamówiłem sobie rachunek szczegółowy żeby zobaczyć za co chcą tyle pieniędzy, bo na telefonie w historii połączeń nie mam żadnych wychodzących w tamtym okresie, przychodzące mam, ale nie odbierałem.

A to nie transmisja danych?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...