Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Auto odebrane w piątek, przeszło chrzest miejski w mega korku. W sobotę przejechałem się do Ikei, żona szczęśliwa bo nienawidzę tam jeździć i normalnie bym nie pojechał :D Dzisiaj na piłkę. Jak na razie bardzo zadowolony z zakupu jestem. 

  • Lubię! 8
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Lilith Bourbon Barrel-Aged Jack Daniel's 2018

Double Dybuk Bourbon Barrel-Aged Jack Daniel's 2018

Gehenna Laphroaig Barrel-Aged 2018

Milky Moon Rioja Barrel-Aged 2018 - 1 year old

 

Pierwsze trzy to warki z drugiej połowy 2018 roku leżakowane przez kilka miesięcy w dębowych beczkach po wyżej wymienionych alkoholach. Premiera światowa. W Polsce będą dopiero na Warszawskim Festiwalu Piwa. MMRBA to piwo uwarzone w styczniu 2018 roku, wlane do beczek w kwietniu, a więc blisko rok w dębie.

Trudne piwka, nic lzejszego nie bierzecie?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

Kolega ksiądz z forum mieszkajacy w Osasunie odwiedza kolegę z forum mieszkajacego w Barcelonie, gdzie na targi przyjezdza kolega piwowar z forum mieszkajacy w Poznaniu. Tak opowiadam zonie co sie dzieje na forumku :D

zrobiłem ten sam błąd ostatnio - w Pampelunie, nie Osasunie ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

koledzy, miał ktoś z was sytuację, że operator najebał wam rachunek na miliony monet za połączenia telefoniczne #zagranico w roamingu, mimo że takich nie wykonywaliście? :-k Zamówiłem sobie rachunek szczegółowy żeby zobaczyć za co chcą tyle pieniędzy, bo na telefonie w historii połączeń nie mam żadnych wychodzących w tamtym okresie, przychodzące mam, ale nie odbierałem.

Odnośnik do komentarza

Z delikatnym poślizgiem zaczynam Yakuzę 6 :keke: Miałem zacząć pod koniec sierpnia NO ALE.

 

Za to muszę powiedzieć, że fabuła piątki, nawet jak na standardy Yakuzy, była strasznie pomieszana. I robiąc większość dostępnych pobocznych skończyłem grę na niecałe 18 procent O_o

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...