Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, me_who napisał:

Co to za kucharz, co taka chudzinka? Chyba jakiś weganjanin!

 

Największej kurwicy dostają inni na kuchni patrząc na mnie bo coraz częściej jem w pracy, urosły mi bicki, a brzuch się nie ruszył i to bez treningu :keke: a jak powiedziałem, że mój wiek metaboliczny to 16 to chcieli mnie zajebać.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, ajerkoniak said:

 

Stosuje trening jakiego używałem pod runmageddon. Mam go rozpisany na 3 dni, jeden to Pull Day gdzie mam podciąganie, wiosłowanie, uginanie ze sztangami, każde przedzielone biegiem 500m z prędkością 11km/h, drugi to typowo leg day więc nie ma biegania, a trzeci to Push Day. Tam mam dużo wyciskania przedzielone biegami 1000m z prędkością 9km/h. Jak chce się dojechać to jeszcze po całym treningu dorzucam szybką tabatę 4 minutową i można spokojnie umrzeć :)

Jak wrzuciłem ostrą dietę to po 3 miesiącach z 17% tkanki tłuszczowej zszedłem na 10,5, miałem kaloryfer i  ważyłem tylko 3kg mniej (wtedy 74). Zajebiście się czułem poza tym, że odstawiłem piwo na 3 miesiące i i czułem chmiel jak rekin wyczuwa krew :keke:

Też tak kcem 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 BlackKklanksman – Czarne bractwo BlacKKKlansman

Call Me by Your Name – Tamte dni, tamte noce

Finding Your Feet – Do zakochania jeden krok

Juliet, Naked – Też go kocham

The Leisure Seeker – Ella i John

Molly’s Game – Gra o wszystko 

Nominacje do Węży czy tam innych "nagród" i kategoria "Najgorszy przekład tytułu" jest moim zdaniem potężnie obsadzana :lol: Call my by your name i Juliet, Naked są po prostu mistrzowskie :wub: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...