Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Biała skórka to wielofunkcyjne forum. Ja np. nie muszę odpalać latarki na telefonie tylko wchodzę na forum jak jestem w garażu.

 

Nie mówię już o tym, że jak wywali światło to biały skin forum może uratować życie. 

 

Szach mat czarnuchy.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, schizzm napisał:

Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy Truchło Strzygi jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 

 

@Keith Flint, @kuab, @meyde ktokolwiek? ;) 

 

Niesamowite jak można  inaczej odbierać rzeczy w kontekście "noga sama chodzi" ;)... Jedyne co mnie tutaj samo chodziło, to kursor wokół X w przeglądarce ;) .

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kaderr napisał:

 

Niesamowite jak można  inaczej odbierać rzeczy w kontekście "noga sama chodzi" ;)... Jedyne co mnie tutaj samo chodziło, to kursor wokół X w przeglądarce ;) .

 

No i właśnie dlatego byłeś wymieniony w gronie ktokolwiek ;) Chociaż spodziewam się degradacji z tego zacnego grona następnym razem ;) 

17 minut temu, stefan1984 napisał:

 

 


Można :)

 

 

 

Nie sprecyzował z czyim? Więc trochę oszukałeś koleżko ;) 

14 minut temu, Reaper napisał:

Tak ogarnąłem dzisiejsze (wczorajsze?) newsy i się zastanawiam - dawalibyście dupy Głapińskiemu za 50k miesięcznie? :-k 

 

Podałem numer na Priv! Dzwoń!

  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No może się nie podobać, ale przebojowości nie można odmówić :) 

 

Kolejny kamień milowy zaliczony. Odblokowałem ostatnią postać w Enter the Gungeon. Trzeba przyznać, że jest ona trochę... OP ;). Pewnie przejście nią pójdzie szybko, co mi się przyda, bo ostatnio paździerzę mocno :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Tylko? A co będziesz jadł jak zaspokoisz pierwszy głód? 
 
Dzień dobry
Destylat z ziemniaków;)

Dobry
Dzień dobry. W końcu nie dostaję zapalenia spojówek  
Edyta podpowiada, że posty też idą podejrzanie szybko
Dobry
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, schizzm napisał:

Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy Truchło Strzygi jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 

 

@Keith Flint, @kuab, @meyde ktokolwiek? ;) 

 

Soraski, nie slucham BM, wiec nie wiem :keke: Ale widzialem ze kleryk ich mocno bronil.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...