Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle powinni ze mną zrobić reklamę:

 

ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRICK

LUFTHANSA GO NIENAWIDZI

 

Chciałem kupić bilety powrotne do Polski. Mam lufthansę z Pampeluny przez Frankfurt. No to wchodzę na skyscannera. W jedną stronę bilet 1200 złotych, więc o jakieś 900 za dużo xD myślę sobie: kupię od razu powrotny na wrzesień. Cena w dwie strony: 1400 złotych, czyli ciągle zbyt drogo. Później mnie olśniło. Znalazłem najtańsze połączenie z Pamplony do Gdańska i z powrotem i kupiłem bilety za 500 złotych xD Po prostu nie polecę jednym samolotem :D 

 

i lecę sobie normalnie 19 maja do Gdańska, a później bodajże 25 samolot z Polski będzie uboższy o jednego pasażera ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Nie wiem jak można czytać w komunikacji, ja lubię usiąść wygodnie i rozkoszować się czytaniem. Dodatkowo lubię kończyć czytać np. z końcem rozdziału. W komunikacji jest to niemożliwe.

 

No i nie bardzo można czytać z kutasem w łapie ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pulek napisał:
17 minut temu, Vami napisał:

Jak się nazywała ta apka do wyszukiwania lotów podobno lepsza od Skyscannera? ;)

azair.eu

@Reaper, uświadomiłem sobie właśnie, że miałem Ci pokazać co i jak jest zajebistego z azair, ale jakoś nie było czasu na to pomiędzy śledziami i meczem 4 ligi szkockiej... 

Odnośnik do komentarza

Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy Truchło Strzygi jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 

 

@Keith Flint, @kuab, @meyde ktokolwiek? ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, krzysfiol napisał:

W ogóle powinni ze mną zrobić reklamę:

 

ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRICK

LUFTHANSA GO NIENAWIDZI

 

Chciałem kupić bilety powrotne do Polski. Mam lufthansę z Pampeluny przez Frankfurt. No to wchodzę na skyscannera. W jedną stronę bilet 1200 złotych, więc o jakieś 900 za dużo xD myślę sobie: kupię od razu powrotny na wrzesień. Cena w dwie strony: 1400 złotych, czyli ciągle zbyt drogo. Później mnie olśniło. Znalazłem najtańsze połączenie z Pamplony do Gdańska i z powrotem i kupiłem bilety za 500 złotych xD Po prostu nie polecę jednym samolotem :D 

 

i lecę sobie normalnie 19 maja do Gdańska, a później bodajże 25 samolot z Polski będzie uboższy o jednego pasażera ;) 

Lufthansa za takie tricki ciąga pasażerów do sądu:https://www.wprost.pl/zycie/10190893/lufthansa-pozwala-pasazera-powod-nie-stawil-sie-na-lot.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...