Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Meler napisał:

Koniec kariery w kosza, w robocie piekło, kaszel mnie męczy, spać nie mogę, chuj wszystkiemu na grób... Rozkurwiłbym coś!

A co z karierą w kosza się dzieje?

 

9 godzin temu, Brudinho napisał:

@Reaper [cebula mode] A Ty jakieś tam kod zniżkowe dla ziomeczków czy coś masz [/cebula mode] :kekeke: 

Nawet dla siebie nie mam kodów zniżkowych :keke: 

2 godziny temu, z0nk napisał:

Czy ktoś tu wyciągał kasę z paypala na revoluta? Za cholerę nie mogę podłączyć go, aby podstawiał się w opcji withdraw

Walczę z tym samym :/ 

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, mi udało się właśnie podłączyć moje konto walutowe w Euro. Ale ten jebany PayPal teraz próbuje zamienić mi euro z PayPala na PLN i przelać je na konto w euro, gdzie pewnie stracę drugi raz na kursie banku :lol: 

 

Nie zbiera ktoś Euro na PayPalu i nie chciałby zamienić na złotówki po normalnym kursie? ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Co tam ekstraklasa, jutro Klasz of Titans w Hanowerze :) FCN 14 meczów bez wygranej, H96 tylko 9. Emocje swoimi szczytami sięgają zenitów!

 

Prawie chciałem napisać, że z tej ankiey redditowej wynika iż stałeś się moim wrogiem, ale potem spojrzałem na godło klubowe Hanoweru i uznałem, że takiej brzydocie to ja kibicował jednak nie będę :)

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie zajebistą ofertę dla Senior PM :keke: 9K brutto, kontrakt na 6 miesięcy :keke: zapytałem kiedy zacznął się informacje, które mogłyby mnie skusić do przyjęcia ich oferty i pani się chyba trochę zawiodła :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

 

Prawie chciałem napisać, że z tej ankiey redditowej wynika iż stałeś się moim wrogiem, ale potem spojrzałem na godło klubowe Hanoweru i uznałem, że takiej brzydocie to ja kibicował jednak nie będę :)

E tam, gorzej jakby wypadło Greuther Furth, to wtedy frendship over. Do H96 póki co nie mam żadnych uczuć :keke:  Zobaczymy czy coś się zmieni po jutrzejszej wizycie :]

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

to samo. euforia!

 

Ustaw ligę nie ogarnęli na start -.- Tylko fantasy Ekstraklasa jest.

 

1 godzinę temu, me_who napisał:

Co tam ekstraklasa, jutro Klasz of Titans w Hanowerze :) FCN 14 meczów bez wygranej, H96 tylko 9. Emocje swoimi szczytami sięgają zenitów!

 

Teraz jedziesz na mecz?

ja też się jaram, bo jadę do Gdańska, po sporym odwyku od wyjazdów :war: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

O właśnie, korzystając z airbnb korzystacie z lokali gdzie właściciele są "na miejscu", czy raczej się tego wystrzegacie? No bo dla mnie to żaden komfort mieszkać w pokoju z właścicielem za ścianą i korzystać z jego kibla.

Jakbym podróżował sam, to pewnie bym nie miał z tym problemu, bo taka opcja byłaby dużo tańsza. Ale już podróżując jako para czy rodziną, to nie wyobrażam sobie brania pokoju i zawsze wybieram całe mieszkanie. Ale to też przecież zależy ile ma się akurat kasy na podróż, samo doświadczenie podróży jest ważniejsze niż komfort miejsca gdzie się tylko śpi i trzyma walizkę ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...