Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Feanor napisał:

Nie chcesz mi ufundować tych marnych kilku tysięcy? Przecież to są pieniądze absolutnie nieważne w skali budżetów młodych, dynamicznych pracowników korporacyjnych z dużego miasta! A na fikuśną deskę to go było stać... :/

 

Nie zrozum mnie Feanor źle - ja wam życzę żebyście nawet i 10K dostawali. Bardziej mi chodzi konkretne wybitne deklaracje z pominięciem rozsądnego zaplanowania finansowania tych pomysłów tak, żeby nie zajebać ludzi podatkami (co sprawnie robi PIS). Wiesz, kasa z uszczelniania VATu w końcu się skończy i co wtedy? 

 

Plus jestem prawie pewien, że na sprzęt snowboardowy dla siebie (licząc kupiłem/sprzedałem) w przeciągu ostatnich 12 miesięcy wydałem mniej niż ty na figurki i gry :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Ja zazwyczaj nie odbieram za pierwszym razem i wpisuję w Google numer telefonu i cyk, jak ma negatywne komentarze to blokada.

No ja nawet nie sprawdzam, tylko jak słyszę "Dzwonię z firmy Przekręt und Garnek Spółka Szemrana i chcę pana zaprosić na prezentację..." to mówię "Dziękuję", rozłączam się i dodaje numer do blokowanych. Nie mogę się pozbyć tylko LoanMe, które wysyła mi esemesy bez numeru i telefon nie umie ich zblokować.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Kurwa, jakaś baza danych musiała wyciec z Play albo skądś, bo dzisiaj już miałem trzeci telefon z zaproszeniem na chuj wie co, a w sumie pięć w tym tygodniu. Co za kurwy jebane, mordowałbym takich złodziei na miejscu bez dania pardonu.

 

 

Jeśli wyrażałś kiedyś tam na coś zgodę, to mogła oficjalnie dostać te dane jakaś ambitna firma smile.gif

 

Jeśli nie zastrzeżony numer, to po pierwszym razie dodaję takie numery do "czarnej listy" i spokój smile.gif

 

Edit - właśnie :)

 

Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, Misiek said:

Jednym z przykładów, że chyba nie jest tak kolorowo jest ziomek u mnie w pracy, który będąc doktorem matematyki postanowił to rzucić w cholerę i programować w Javie :) I zczął karierę od zera jako programista :) 

 

Matematyka to ogólnie zajebisty kierunek do studiowania, ale jak to jedyny dyplom to nie bardzo jest co z tym zrobić :)

 

No i Java to teraz, przynajmniej na LT, złoty gral. Płacą za to lepiej niż za 3_minuty_myślałem_co_tu_wstawić.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Chyba nie zdarzyło mi się dłużej niż 2 tygodnie. Po miesiącu bym zaczął ich ścigać.

 

Płaciłeś Revolutem? Bo możesz nie zobaczyć zwrotu, tylko nagle Ci zniknie tamto pobranie. Powinno wpaść jakieś powiadomienie, ale różnie bywa.

 

Jo Revolutem. Ale w sumie to dopiero tydzień, więc poczekam. Zszedłem na debet i przydałby mi się pieniążek żeby bank na mnie nie zarobił. 

3 godziny temu, Gabe napisał:

 

Najtańsza myszka w Carrefourze pewnie ze 12 zł :> 

 

Łe Panie gdybym ja miał 12 zł to bym słał pozdrowienia z Szeszeli :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Ja pierdolę, riserczer Liverpoolu powinien odpowiedzieć przed sądem. W pierwszym sezonie dublet (liga + LM), a teraz w lidze bilans 11-2-0 i w LM 4-0-0 :roll:

 

A jeszcze dzisiaj w reallifie Everton rozjebie City przybliżając LFC do mistrzostwa :keke: 

Odnośnik do komentarza

Panowie piszę do was z poziomu nooba w szukaniu tanich lotów.

 

Mam konkretny termin wylotu, konkretny termin powrotu, konkretne dwa lotniska, z których chcę lecieć. Nie mam kierunku. Chciałbym zobaczyć gdzie mógłbym tanio polecieć w tym terminie. Polecicie najlepsze narzędzie? Skyscanner pokazuje mi najniższe ceny z całego miesiąca, co mi odpowiada nijak..

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

Panowie piszę do was z poziomu nooba w szukaniu tanich lotów.

 

Mam konkretny termin wylotu, konkretny termin powrotu, konkretne dwa lotniska, z których chcę lecieć. Nie mam kierunku. Chciałbym zobaczyć gdzie mógłbym tanio polecieć w tym terminie. Polecicie najlepsze narzędzie? Skyscanner pokazuje mi najniższe ceny z całego miesiąca, co mi odpowiada nijak..

azair.com

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hidalgoo napisał:
11 minut temu, kolek23 napisał:

Panowie piszę do was z poziomu nooba w szukaniu tanich lotów.

 

Mam konkretny termin wylotu, konkretny termin powrotu, konkretne dwa lotniska, z których chcę lecieć. Nie mam kierunku. Chciałbym zobaczyć gdzie mógłbym tanio polecieć w tym terminie. Polecicie najlepsze narzędzie? Skyscanner pokazuje mi najniższe ceny z całego miesiąca, co mi odpowiada nijak..

azair.com

dokładnie tak, nie ma nic lepszego

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Jeśli to jest lepsze, to chujowe musi być to azair :kekeke:

 

@Hidalgoo @Pulek :przytul: dzięki

 

Szata graficzna azair nie urywa dupy. W sumie nic na tej stronie nie urywa dupy, ale wyszukiwarką jest zajebistą. Pamiętam, że kiedyś rozjebałem lot do Indii za 650 zł :D Wpierw Polska - Dubaj za 400 a później do Bombaju czy innego Mombaju za 200 :keke:  No i to gdziekolwiek, które faktycznie jest gdziekolwiek :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...