Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lad napisał:

Ja też się wkręciłem i nawet Dolberg odpalił - 2 gole na Emirates. Ale jestem pojebany, bo ciagle mieszam w taktyce i nie jestem zadowolony jak nie mam 60% posiadania :D 

ja się wspaniale przestawiłem z tego w końcu :D zawsze miałem paranoję posiadania, a teraz... matko, jak ja się cieszę po prostu grą. jak przejmujemy piłkę i wyrywamy do przodu to tylko się pali :frocket:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

raz jeszcze dzieki :)

 

btw.

Cytat

W krykiecie panuje zwyczaj wręczania kapelusza zawodnikowi, któremu udało się w trzech kolejnych rzutach wyeliminować trzech odbijających. Stąd też wywodzi się termin „hat-trick”, który doskonale przyjął się i w piłce nożnej.

 

czlowiek uczy sie cale zycie :-k

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

ja się wspaniale przestawiłem z tego w końcu :D zawsze miałem paranoję posiadania, a teraz... matko, jak ja się cieszę po prostu grą. jak przejmujemy piłkę i wyrywamy do przodu to tylko się pali :frocket:

No ja chce grać posession football, ale nie mogę w Evertonie znaleźć złotego środka. Przy 4-3-3 mieliśmy >60% ale środkowy napastnik nie strzelał. Przy 4-2-3-1 strzela, ale posiadanie mi spadło do 50-55% :( 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Misiek napisał:

@lad i @Pulek ile oddajecie strzałów w meczu?

 

Kurde u mnie się tak mało dzieje, że masakra. Próbowałem do taktyki dodać szybkie centry, ale coś nie widzę efektów.

ja nie pamiętam, ale raczej sporo, w sensie ~10 na mecz co najmniej, tak mnie się zdaje. choć mam mocno ograniczone strzały z dystansu ogólnie :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

@Fenomen,@Reaper ile na ogół czekacie na zwrot kaucji z wypożyczani? Nadal mi z Malty nie odesłali środków :/ 

Chyba nie zdarzyło mi się dłużej niż 2 tygodnie. Po miesiącu bym zaczął ich ścigać.

 

Płaciłeś Revolutem? Bo możesz nie zobaczyć zwrotu, tylko nagle Ci zniknie tamto pobranie. Powinno wpaść jakieś powiadomienie, ale różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, T-m napisał:

 

Kieszeń podatnika czeka na kolejne deklaracje :keke: 

 

Nie chcesz mi ufundować tych marnych kilku tysięcy? Przecież to są pieniądze absolutnie nieważne w skali budżetów młodych, dynamicznych pracowników korporacyjnych z dużego miasta! A na fikuśną deskę to go było stać... :/

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

 

Nie chcesz mi ufundować tych marnych kilku tysięcy? Przecież to są pieniądze absolutnie nieważne w skali budżetów młodych, dynamicznych pracowników korporacyjnych z dużego miasta! A na fikuśną deskę to go było stać... :/

I ile można ściągnąć dodatkowego VAT z figurek do Warhammera!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pulek napisał:

ja nie pamiętam, ale raczej sporo, w sensie ~10 na mecz co najmniej, tak mnie się zdaje. choć mam mocno ograniczone strzały z dystansu ogólnie :-k 

Hmm, ale statystyki strzałów to nie tylko z dystansu, czy się mylę? :-k To nie są też akcje zakończone strzałem? Kurde ja to mam po 6-8 (najczęściej 7), a przeciwnicy to pod 20 nawet czasami.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...