Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, me_who napisał:

No już widzę jak jedziesz do Freiburga i specjalnie nie tankujesz w PL żeby moc zatankować paliwo w DE o 70 groszy na litrze droższe. Sensowne oszczędności to nie cebula :P 

 

Od momentu, jak na ropie zatankowanej w Innsbrucku zrobiłem 1200km (a z Inn jechałem z trzema osobami, boksem i autem zajebanym do granic możliwości, średnia prędkość na bahnie 130km/h) pierdolę oszukiwanie się wodą na ostatniej stacji w Polsce, gdzie i tak zatankuję za 50-60 groszy drożej na litrze niż we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, T-m napisał:

 

Od momentu, jak na ropie zatankowanej w Innsbrucku zrobiłem 1200km (a z Inn jechałem z trzema osobami, boksem i autem zajebanym do granic możliwości, średnia prędkość na bahnie 130km/h) pierdolę oszukiwanie się wodą na ostatniej stacji w Polsce, gdzie i tak zatankuję za 50-60 groszy drożej na litrze niż we Wrocławiu.

No jak nie wiem na jakiej stacji tankujesz :D Na tej mojej ze Zgorzelca paliwo jest tańsze niż w Kaliszu :D Jedyny minus, ze tam są zawsze olbrzymie kolejki mimo 20 stanowisk. Raz trafiłem na promocje i była po 4.99 jak u nas na samoobsługowych były po 5 z hakiem. Tez tankuje w Niemczech, bo nie obrocę Nbg i z powrotem na „polskim” baku i nie zauważyłem jakiś drasrycznej poprawy jakości, a cena jest jednak na polski portfel bolącą. Nie wiem, może z ON jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza

Raz trafiłeś na promkę, łoł. We Wrocławiu teraz płaciłem bez promocji 4,64, jak pod Zgorzelcem trafisz poniżej piątki, to szacun... ale przy A4 wydaje mi się to tak prawdopodobne, jak wygranie przez Razem następnych wyborów parlamentarnych.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, T-m napisał:

Raz trafiłeś na promkę, łoł. We Wrocławiu teraz płaciłem bez promocji 4,64, jak pod Zgorzelcem trafisz poniżej piątki, to szacun... ale przy A4 wydaje mi się to tak prawdopodobne, jak wygranie przez Razem następnych wyborów parlamentarnych.

Serio, wystarczy wjechać 1,5 km do Zgorzelca.

http://dyskontpaliwowy.pl/ceny-paliw/

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...