Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Gacek napisał:

[sarkazm]o jezu, jakie wywyższanie się, jaka nieumiejętność prowadzenia dyskusji, jaka pogarda dla innych zawodów, że niby my nietrzeźwi jesteśmy, że nierozsądni?!?! nie jesteśmy gorsi!!!111one [/sarkazm]

;) 

@Feanor - ewidentnie zapomniales dodac slowo "nieprzecietnej" przed "branzy"!!!!11111jedenjedenjeden

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SZk napisał:

@Feanor - ewidentnie zapomniales dodac slowo "nieprzecietnej" przed "branzy"!!!!11111jedenjedenjeden

 

„Gdybyście byli akurat z branży i trzeźwo chodzili po ziemi” nie skutkuje chyba wyłączeniem innych branż ze zbioru trzeźwo myślących, ale moje kontakty z logiką ograniczają się do prób zrozumienia Teorematu Keitha. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Motosport Manager to gówno jednak, przejąłem w 1 sezonie Williamsa z najgorszym autem w stawce, wraz z rozwojem sezonu coś tam się udawało dojeżdżać w top 10, myślę sobie, żeby przemęczyć ten sezon a przed następnym wypierdolę w chuj hajsu na nowy bolid. No i skończyłem sezon, wypierdoliłem w chuj hajsu, a nadal mam najchujowszy bolid w stawce i na domiar złego nie mogę użyć części z zeszłego sezonu i w zasadzie zaczynam od tego samego miejsca w którym byłem sezon wcześniej, odechciało mi się grać. :/ 

Odnośnik do komentarza

No wybrałem te części, wszystkie były "bardzo silne" i finalnie po stworzeniu bolidu mam wszędzie 5 gwiazdek poza spalaniem. No i kiedy doszedłem do momentu zbliżającego się nowego sezonu, gdzie mogę już ulepszać części znów mam ostatnie miejsce we wszystkich kategoriach oprócz silnika, który mam 8 w stawce...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Piękna hipokryzja lewicy wychodzi :) Populizm Trumpa i PiSu - zły. Populizm Biedronia - dobry. Niczego innego się oczywiście po czerwonych nie spodziewałem :)

Cóż za symetryzm!!! 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

Pewnie dlatego, że się różnią światopoglądowo?

Pewnie dlatego, że bycie czerwonym usprawiedliwia wszystko, a tolerancja w ich środowisku istnieje jedynie ta z Marcusowskiego artykułu "Tolerancja represywna". Nikim tak bardzo nie gardzę jak komuchami.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu krew się we mnie gotuje, że ci ludzie wmówili ludziom, że walczą "o tolerancję" albo "z faszyzmem", a nie ma bardziej nietolerancyjnego i faszystowskiego towarzystwa niż ta swołocz. Wystarczy spojrzeć na tzw. "Antifę" w USA i tamtejsze humanistyczne wydziały uniwersytetów, gdzie profesorowie otwarcie popierają komunizm ex cathedra i nie tylko nie tracą pracy, ale jeszcze dostają dotacje. Absolutnie nie dziwię się, że Trump wygrał w USA - mimo, że nie popieram jego poglądów.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Ale na czym ma polegać ten mityczny komunizm propagowany na liberlanych uniwersytetach? Nie każdy lewicowy pogląd to komunizm, a Ty na każdy odchył na lewo reagujesz jak McCarthy.

Kosa, zostaw...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ktoś lata A2 do Niemiec? Bo ja zawsze A4 i tam wiem gdzie zatankować po ludzku (Zgorzelec, Citronex, polecam) a tutaj nie wiem gdzie odbić, żeby nie zatankować na Orlenie za 7 zł za litr czy ile se oni liczą na autostradzie :keke:

ZbigTank w Glinokozach pod Świeckiem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...