Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem w piłkę z Arturem Borucem i Jackiem Magierą, a na spotkaniu (które prowadziłem) był też Dariusz Kubicki i Marek Saganowski. Jacek i Artur kazali mi do siebie mówić po imieniu, a miałem wtedy 14 lat :matrix: 

 

Do tego Owsiak z ekipą byli u mnie w szkole w Norwegii i robiłem im za tłumacza i oprowadzacza przez cały dzień. A żonę Owsiaka i jego rzecznika prasowego uczyłem kilka razy angielskiego.

 

Kilka razy gadałem z Dawidem Podsiadło, próbowałem go na piwo wyciągnąć po jednym koncercie, ale się nie udało.

 

Cugowski ożenił się z kuzynką mojego taty, nawet mam jego żonę na FB dodaną.

 

To chyba tyle interakcji z celebrytami :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To ja skrzyżowałem rękawice z Michalczewskim (odwiedzał szkółki bokserskie i mam z nim takie zdjęcie), grałem w piłkę z Mączyńskim (wychowaliśmy się na tym samym osiedlu), piłem z Anną Muchą (ówczesna żona Wojewódzkiego), sprzedałem polisolokatę dwóm znanym osobom, ale tutaj nie mogę zdradzić nazwiska. Poza tym poznałem m. in. Gowina i Gibałę jak jeszcze byli w PO, a jedna znana makijażowa youtuberka jest (albo była) przyjaciółką mojej eks. Więcej grzechów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Man_iac napisał:

To ja skrzyżowałem rękawice z Michalczewskim (odwiedzał szkółki bokserskie i mam z nim takie zdjęcie), grałem w piłkę z Mączyńskim (wychowaliśmy się na tym samym osiedlu), piłem z Anną Muchą (ówczesna żona Wojewódzkiego), sprzedałem polisolokatę dwóm znanym osobom, ale tutaj nie mogę zdradzić nazwiska. Poza tym poznałem m. in. Gowina i Gibałę jak jeszcze byli w PO, a jedna znana makijażowa youtuberka jest (albo była) przyjaciółką mojej eks. Więcej grzechów nie pamiętam.

Ty jeszcze się coś boksem interesujesz?

Odnośnik do komentarza

Raport z Goodison przed rozpoczęciem sezonu 19/20.

 

Przyszli:

Kasper Dolberg (21M, Ajax Amsterdam)

Predrag Rajkovic (1,9M, Maccabi Tel Awiw)

Kieran Tierney (23M, Celtic)

Felix Nmecha (free, Man City)

Andre Horta (17M, Los Angeles FC)

Sandro Tonali (8,25M, Brescia)

Eric Dier (50M, Tottenham)

Emre Can (loan, Juventus)

Jacob Bedeau (4,2M, Aston Villa)

 

Nmecha i Bedeau do zespołu U23.

 

Odeszli:

James McCarthy (6,5M, Swansea)

Oumar Niasse (4,6M, Norwich)

Cuco Martina (2,7M, West Brom)

Yannick Bolasie (12,25M, Brighton)

Mo Besic (9,75M, Derby)

Lucas Digne (26M, Monaco)

Sandro (12M, Stoke)

Shani Tarashaj (4,6M, Leganes)

Kevin Mirallas (6,75M, Derby)

Morgan Schneiderlin (15M, Stoke)

Theo Walcott (13,75M, Huddersfield)

Gylfi Sigurdsson (loan, Juventus)*

 

*Obowiązkowy wykup za 27,5M

 

Łącznie wydaliśmy 125 milionów funtów, zarabiając 114.

 

Mam jeszcze budżet na jeden mocny transfer, bo w kasie 50 baniek i ponad 500k tygodniowo, ale nie wiem kogo kupić. W obronie jestem "najlżejszy".

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Scorpio napisał:

Mi tam się te wczorajsze postulaty Biedronia podobały - od aborcji i gornictwa az po kościół. Chciałbym mieszkać w pełni laickim, nowoczesnym kraju. Obietnice podwyżek itp uważam za bzdury, bo tego się nie da zrobić, ale na chwilę obecną jestem na tak. Pewnie przejadę się tak samo jak na Palikocie kilka lat temu, ale w tej chwili nie mam za bardzo na kogo zagłosować z opozycji.

+1. Tez powaznie rozwazam glos na niego chocby po to, zeby przesunac dyskurs w polskiej polityce/parlamemcie odrobine w lewo, bo jest tak skrajnie na prawo, ze bardziej sie w zasadzie nie da.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...