Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Pulek napisał:

już oficjalnie?

 

no i chyba w Twoim przypadku to nie jakiś ogromny problem, no bo te prace ostatnio dość łatwo zmieniałeś? 

Nie, jeszcze nieoficjalnie. Ale nadal cisza, więc jakoś sprawa chyba się wyjasniła. Niby zostały 2 dni, ale to :keke:

 

Czemu nie problem? Nie wiem, może. Płakać nie będę, to na pewno. Na spokojnie poszukam sobie czegoś tam. A później zobaczymy, pomyślę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wyjątkowo dzisiaj potrzebowałem fury, żeby coś rano załatwić w urzędzie (od 7:30 czynne), żona miała na 6 do pracy, oczywiście nie przyjechał autobus (musi jechać dwoma), więc musiałem wstać jeszcze wcześniej, zawieść ją do roboty wrócić, posiedzieć 30 minut i znowu jechać :keke:  Oczywiście jak wpadłem 7:40 to Pani akurat przeglądała gazetkę z Lidla ;)

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

Ja wyjątkowo dzisiaj potrzebowałem fury, żeby coś rano załatwić w urzędzie (od 7:30 czynne), żona miała na 6 do pracy, oczywiście nie przyjechał autobus (musi jechać dwoma), więc musiałem wstać jeszcze wcześniej, zawieść ją do roboty wrócić, posiedzieć 30 minut i znowu jechać :keke: Oczywiście jak wpadłem 7:40 to Pani akurat przeglądała gazetkę z Lidla ;)

 

Dlatego u nas obsługa jest od 8:00 :keke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

 

Ja się nie śmieję. Ta gra uśmierciła franczyzę na najbliższą dekadę (pomijając mobilki) :(

Może będą chcieli udowodnić, że nie i zrobią coś porządnego. Albo pozwolą zrobić grę komuś normalnemu, jak np. Obisdian i New Vegas. Ponadto gra troszkę zjadała już własny ogon i taka spektakularna klapa aż prosi o reboot marki i powrót do korzeni.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...