Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gabe napisał:

No dobra, unikanie facebooka pomogło uniknąć spoilerów, ale wrobił mnie mój własny telefon, bo uznał, że skoro zaglądam czasem na nfl, to może byłbym szczęśliwy, jakby mi powiedział wynik :keke:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Może to i dobrze, bo chyba by mi bardziej humor popsuło, jakbym oglądał cały mecz i porażkę w overtime, niż po prostu dowiedzieć się tego ze score
 

 

A więc obejrzałem skróty.

Dlatego ja w wiadomościach google/na fejsie/ odznaczam wszystko, co jest związane z NBA, żeby nagle nie dostać po oczach wynikiem. Chociaż i tak nadal się zdarza.

 

Btw, obejrzane całe, a raczej poprzewijane do akcji i powiem, że nawet faaaaaaajne.

Odnośnik do komentarza

dawno nie było nic csowego, mało gram, nie mam czasu :/ No ale puszczę małą kompilke (niestety outrekt uciął sporą część mojego ace w 1 akcji :/ i wydłużył nienaturalnie akcję w środkowej części filmiku )

 

 

Tutaj bonus, vacowy skanik na podkurwienie przeciwnika który klnął na mnie że cheatuje xD 

https://gfycat.com/pl/WastefulBoilingBlackfish

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, jmk napisał:

Nie no pewnie jak będę miał swoje to inaczej na to będę patrzył. Byłem zmęczony, chciałem odpocząć, ale nie mam im za źle, nie spałem, bo płakało, albo mnie zaczepialo a jak oglądałem film to mi telefon przewracało ;) jedyne co ja bym polecał to dokupienie tego miejsca za 20zl z wyborem, bo lecieli z ojcem, ale był dalej i słuchawki i wyjebane :D Jakby dwie osoby siedziały razem z dzieckiem to ten jednej obok tak by to chyba nie przeszkadzało.

 

O niee, to przecież bez problemu mógł się z Tobą zamienić, ja zawsze się zamieniam, w Ryanairze na miejsca i jeszcze nikt nigdy problemów nie robił, bo przecież każdy chce uciekać od miejsca obok niemowlaka ;) Takiej postawy nigdy nie zrozumiem, niech się matka męczy, a ojciec ma wyjebane, obrzydliwość :/ Ale niestety takie jest nadal podejście sebixowych tatusiów.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

A dzisiaj powróciłem do żywych. Od niedzieli spałem prawie 30h, w międzyczasie piłem tylko wodę i zjadłem dwa paracetamole, ale głowa nadal tak nawalała, że nie byłem w stanie wytrzymać. Ale teraz młody bóg, a do roboty wracam dopiero jutro, więc będzie dzień giercowania :mrrr: 

Odnośnik do komentarza

Ja jebe, wpadłem w spiralę snu o złej porze :( Oglądałem to cholerne NFL i już wczoraj tak średnio było z wyspaniem, ale do tej 19:30 jakoś dałem radę, ale potem jak kamień do prawie północy. I to nie drzemka tylko całkowite odcięcie prądu. Obudziłem się, to zrobiłem bardzo amatorski błąd (obejrzę sobie ze dwa odcinki Brooklyn 9-9 i pójdę spać). Także o 3:30 wyłączyłem w końcu B99 i podjąłem desperacką próbę zaśnięcia, co powiodło się chyba koło 5, więc znowu będę cały dzień walczył ze snem i na pewno kimnę się po południu, i znowu nie będę mógł spać w nocy, i tak w koło :(

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...