Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, jakich mam sąsiadów. Mają szczeniaka, którego cały czas trzymają na 20 metrowym ogródku - w zimnie, bez dostępu do wody, jedzenia ani nawet kurwa budy (nie mówię już o tym, że biega we własnych odchodach). Myślałem, że to jakieś pojedyncze przypadki, ale po tym jak zapytałem na grupie FB czy tylko ja mam takiego pecha, że trafiam go ciągle w tym miejscu, okazało się że jest tak od dłuższego czasu. Co za podludzkie kurwy. Jutro idę tam z awanturą i jak nie pomoże to zgłaszam do TOZ.

 

Ehhhh, ale się zagotowałem.

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, lad napisał:

Kurwa, jakich mam sąsiadów. Mają szczeniaka, którego cały czas trzymają na 20 metrowym ogródku - w zimnie, bez dostępu do wody, jedzenia ani nawet kurwa budy (nie mówię już o tym, że biega we własnych odchodach). Myślałem, że to jakieś pojedyncze przypadki, ale po tym jak zapytałem na grupie FB czy tylko ja mam takiego pecha, że trafiam go ciągle w tym miejscu, okazało się że jest tak od dłuższego czasu. Co za podludzkie kurwy. Jutro idę tam z awanturą i jak nie pomoże to zgłaszam do TOZ.

 

Ehhhh, ale się zagotowałem.

Tylko zrób wcześniej kilka zdjęć, żeby mieć pewność, że TOZ nie przyjedzie akurat jak będą mieli posprzątane, bo akurat jedzenia czy wody to może po prostu nie widzisz, bo są schowane za czymś stojącym w tym ogródku. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Tylko zrób wcześniej kilka zdjęć, żeby mieć pewność, że TOZ nie przyjedzie akurat jak będą mieli posprzątane, bo akurat jedzenia czy wody to może po prostu nie widzisz, bo są schowane za czymś stojącym w tym ogródku. 

No jutro rano się przyjrzę temu ogródkowi bardziej. Ja mieszkam generalnie trochę dalej i nie mam tego w zasięgu wzroku (ale chodzę tamtędy z psem przeważnie), ale babka która mieszka na przeciwko napisała tak: 

 

Pies jest na dworze prawie caly dzien jak sasiedzi sa w pracy i potem popoludniami tez najmniej 2h sie zbiora. Szczeka prawie caly czas. Biega po swoich kupach, chociaz w tym zakresie jest juz niewielka poprawa, bo wczesniej to tam byla kupostrofa. Nie ma budy, nie ma miski. Snieg, deszcz, nic nie przeszkadza. Biedny pies...

Odnośnik do komentarza

Solanke gra w końcu jak marzenie i oczywiście jak przychodzą mecze w LM z Bayernem, to się popsuł.

Z meczem z Bayernem jest jedna smutna historia związana. Latem sprzedałem im Berke Ozera, który jako 19-latek został pierwszym GK Celtiku i po 4 latach poprosił o transfer. Trafił  do Bayernu, dostał nawet nr 1 (na koszulce i w składzie) ale po słabej rundzie jesiennej wypożyczyli go do drugoligowego Werderu :( Szkoda, myślałem, że się spotkamy.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś to były czasy, jak do Pana @Kamtek się na herbatkę do urzędu wpadało. Najlepszego! (życzenia dopiero dzisiaj, bo wczoraj już plusików nie miałeś ;)). 

 

OK, rodzinka się zbiera i do teściów - sobotnie popołudnie i pół niedzieli wolne, aż nie wiem, co robić - chyba konsolę odkurzę, a na Netfliksie skończę "Blacklist". No albo w miasto! Panie @Pulek przyzywam :D. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, kaderr said:

 

Też się cieszę ;) . Bierzecie faceta, który po daniu słowa, co do swojej decyzji, zmienił ją bo i) bał się, że okaże się za słaby i nie wygra rywalizacji o miejsce w wyjściowym składzie xD ii) PSG zaoferowało mu trochę więcej kasy (operując cały czas na wielomilionowych kwotach). Z drugiej strony Barcelona może zamiast niego wziąć gościa, który mocno chce z jakiegoś powodu uciec ze swojej strefy komfortu (wychowanek, dotychczas pieszczoszek, pewniejszy plac w PSG, niż w Barcelonie) mimo oferowania mu za zostanie większych pieniędzy. Patrząc staroświecko, chyba jednak wolę tego drugiego, choć ten pierwszy piłkarsko wygląda imponująco i zdaje się, że będzie lepszy od Rabiota. 

Barca bierze gościa którego karierą steruje matka. Nie ucieka z żadnej strefy komfortu, Rabiot zaczął się buntować na przykład dlatego że trenerzy wystawiali go na 6-ce, a on wolał grać jako 8-ka. Kapryśny, niewdzięczny gnojek, który osłabia swoją drużynę mimo tego że wie, jakie problemy ma PSG w środku pola i że nie może robić żadnego transferu ze względu na FFP.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, me_who napisał:

15,9% FG o_O

- Dobra chłopaki, zostawiam wam piłkę, zagrajcie sobie w koszykówkę, a ja muszę iść zadzwonić do kuratorium

- Dobrze. panie psorze!

....

- Ty, co to jest ta koszykówka?

 

Meler chociaż linijka Rodmana, reszta to nie wiem :-k 

Ja dostałem dacha za narzekanie na sędziów. W pierwszej kwarcie oddałem 6 rzutów, przy 5 byłem faulowany i to tak kurwa ewidentnie, że nawet przeciwnik się przyznawał. Poza tym nie mieliśmy zmiany jak widać, więc 3 i 4 kwarta to już na oparach, wtedy się nie trafia niczego :)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Perez napisał:

Kiedyś to były czasy, jak do Pana @Kamtek się na herbatkę do urzędu wpadało. Najlepszego! (życzenia dopiero dzisiaj, bo wczoraj już plusików nie miałeś ;)). 

 

OK, rodzinka się zbiera i do teściów - sobotnie popołudnie i pół niedzieli wolne, aż nie wiem, co robić - chyba konsolę odkurzę, a na Netfliksie skończę "Blacklist". No albo w miasto! Panie @Pulek przyzywam :D. 

Ty to się zawsze obudzisz :D idę do kina wieczorem z żoną. A może jutro, o 13/14 jakieś jedno małe na mieście? I dobre amciu? 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...