Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Fenomen napisał:

sa jakies portale do spisywania takich rzeczy? :D

Szukałem jakiegoś fajnego rozwiązania, ale ta prosta stronka wydaje się najlepsza :) Bardzo fajnie i przejrzyście można to sobie zrobić.

https://cmoreira.net/visited-countries-map/?map=5c2bc78ba9bbc

 

Teraz, Morpheus napisał:

Maryniarze, wiecie kto to?

 

  Pokaż ukrytą zawartość

rIaJnSd.png

 

A Ty nie wiesz? :D 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, stefan1984 napisał:

Jeszcze mi się nie zdarzyło zapoznawać swoich znajomych z dyskusjami na forumcm

 

Ja swoją żonę czasem zaznajamiam z dyskusjami z CMF. Ostatnio o czytaniu podczas srania, i przedstawiłem jej teorię @Seju (zanonimizowaną, także możesz spać spokojnie brachu), z którą się owszem zgodziła, ale jako że też jest z drużyny #czytamnasraczu, powiedziała że tak samo to działa z perspektywy drugiej strony :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

 

Ja swoją żonę czasem zaznajamiam z dyskusjami z CMF. Ostatnio o czytaniu podczas srania, i przedstawiłem jej teorię @Seju (zanonimizowaną, także możesz spać spokojnie brachu), z którą się owszem zgodziła, ale jako że też jest z drużyny #czytamnasraczu, powiedziała że tak samo to działa z perspektywy drugiej strony :D 

 

Nie mówiłeś nic o @Seju, ale to @Brachu ma spać spokojnie? :keke:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

Ja swoją żonę czasem zaznajamiam z dyskusjami z CMF. Ostatnio o czytaniu podczas srania, i przedstawiłem jej teorię @Seju

 

W dniu 8.01.2019 o 12:59, Seju napisał:

Wyjawilem ci wlasnie na czym polega cala ideologia meskiego srania wiec zapamietaj to bo wkrotce wyedytuje tego posta w obawie ze jakas kobieta przeczyta i bedzie na mnie.

 

 

this is why we can't have nice things... :roll: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

W przygotowaniu jest dokument o Krzysiu Kubeczko - ktoś go tutaj pamięta? - fajnie, ta legendarna postać polskiej sceny 8-bitowej na to zasluguje ;) 

 

Alexy go regularnie wspomina. W ostatnim Pixelu jest nawet felieton na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...