Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Keith Flint napisał:

złożyłem papiery na Polską misję polarną właśnie. Mam nadzieję, że mnie przyjmą. Rok na Antarktydzie i wiele problemów same by się rozwiazały.

 

Noc polarna Cię trochę nie przeraża w kontekście Twojej depresji?

Odnośnik do komentarza

Bry!

 

Ja tam nie narzekam na początek roku :) jakieś 3 miesiące temu zacząłem się wkurzać, btw to przez marynię, że nikt mnie nie rekrutuje. Odnowiłem profil na Linkedin i.... mam w czwartek rozmowę w jednej firmie, za tydzień w kolejnej, jakoś między rozmowami wypadnie end-year review z moim szefem.

 

Do tego dzisiaj spotkałem w galerii byłego przełożonego, który kazał zadzwonić po weekendzie, bo zmienił firmę i szuka inżynierów do siebie :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Keith Flint napisał:

złożyłem papiery na Polską misję polarną właśnie. Mam nadzieję, że mnie przyjmą. Rok na Antarktydzie i wiele problemów same by się rozwiazały.

Nie wiem czy to najlepsze warunki dla osoby z depresją, ale jeśli czujesz, że tego potrzebujesz, to powodzenia!

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Keith Flint napisał:

złożyłem papiery na Polską misję polarną właśnie. Mam nadzieję, że mnie przyjmą. Rok na Antarktydzie i wiele problemów same by się rozwiazały.

Nie wiem co tam z GIS-u robisz teraz (jeśli robisz), ale na studiach mieliśmy babkę, która co drugi semestr latała na Antarktydę, gdzie robiła naloty dronem na stada pingwinów, a potem je liczyła, czy chuj wie co. To w sumie bardziej teledetekcja, ale jak o tym opowiadała to brzmiało dość ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...