Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lad napisał:

Ktoś wie czy pyszne.pl jest wiarygodne jeśli chodzi o lokale otwarte dzisiaj? Bo zamówiłem se piccę, czekam już bardzo długo, a do lokalu się nie mogę dodzwonić.

W Katowicach jeszcze parę tygodni temu można było zamawiać jedzenie z pizzerii zlikwidowanej w wyniku kuchennych rewolucji chyba ze trzy lata temu, albo i wcześniej. Na jej miejscu powstała inna pizzeria, ale z zupełnie innym menu, więc zamawianie rzeczy z tego poprzedniego się nie udawało ;)

Z drugiej strony jeśli dostałeś info o tym, jaki jest planowany czas dostawy, to znaczy, że knajpa zatwierdziła zamówienie i się go doczekasz.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie się zorientowałem, że od świąt zjadłem większość wschodnio-azjatyckiego jedzenia dostępnego w Warszawie - było japońskie sushi, wietnamska zupa pho, tajska zupa z kaczki, chińska uczta na sylwka, a dzisiaj hinduskie sosy z naanem i mango lassi ;) 

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu dostałem maila od Amazona, że mam Amazon Prime, a jeszcze nic nie oglądałem na ich platformie wideo, więc jeśli obejrzę 5 min czegokolwiek, to dadzą mi 5 funtów. No to tak zrobiłem i w ciągu 2 tygodni mają mi przysłać kupon.

 

Dzisiaj patrzę, że na górze strony mam napisane, że dostanę 4 funty jak stworzę swoją wishlistę. Zrobione, w ciągu tygodnia mam dostać 4 funty :kekeke: Nie ma to jak prawie 50 zł zarobić za nic :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Reaper napisał:

Kilka dni temu dostałem maila od Amazona, że mam Amazon Prime, a jeszcze nic nie oglądałem na ich platformie wideo, więc jeśli obejrzę 5 min czegokolwiek, to dadzą mi 5 funtów. No to tak zrobiłem i w ciągu 2 tygodni mają mi przysłać kupon.

 

Dzisiaj patrzę, że na górze strony mam napisane, że dostanę 4 funty jak stworzę swoją wishlistę. Zrobione, w ciągu tygodnia mam dostać 4 funty :kekeke: Nie ma to jak prawie 50 zł zarobić za nic :kekeke: 

Przecież za Prime płaci się 50 zeta za miesiąc?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ingenting napisał:

Przecież za Prime płaci się 50 zeta za miesiąc?

Ale Prime to nie jest tylko wideo, ale kilka innych rzeczy dodatkowo. Dokładnie 8 funciorów.

 

Ale ta opcja z wishlistą to niezależnie od Prime'a, możecie spróbować: http://smile.amazon.co.uk/b/ref=nav_swm_?_encoding=UTF8&node=16092344031&pf_rd_p=e3e0f256-ed24-400b-a718-c0ce90e2787d&pf_rd_s=nav-sitewide-msg&pf_rd_t=4201&pf_rd_i=navbar-4201&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=TP0EKBTJYEZQ0H8JVEPM&pf_rd_r=TP0EKBTJYEZQ0H8JVEPM&pf_rd_p=e3e0f256-ed24-400b-a718-c0ce90e2787d

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Kilka dni temu dostałem maila od Amazona, że mam Amazon Prime, a jeszcze nic nie oglądałem na ich platformie wideo, więc jeśli obejrzę 5 min czegokolwiek, to dadzą mi 5 funtów. No to tak zrobiłem i w ciągu 2 tygodni mają mi przysłać kupon.

 

Dzisiaj patrzę, że na górze strony mam napisane, że dostanę 4 funty jak stworzę swoją wishlistę. Zrobione, w ciągu tygodnia mam dostać 4 funty :kekeke: Nie ma to jak prawie 50 zł zarobić za nic :kekeke: 

Ci idioci nawet tego nie sprawdzają! xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Misiek napisał:

Też odpaliłem właśnie trójkowy Top Wszech Czasów. Ja oczywiście za Led Zeppelin, ale w związku z filmem w tym roku może jednak Queen wygrać :-k 

Także tego, tak jak się spodziewałem :) ale nie był to wyczyn :P 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...