Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jutro do pracy to siadłem sobie do RimWorld. Zbliżam się do zagłady, bo ataki robią się paskudnie mocne. Obecnie moja kolonia jest już spora, ale przesadziłem z rozmiarem muru co mnie strasznie w tyłek kopie.

Zaczęło się od oblężenia, które w sumie koloniści roznieśli w 4 godziny. Skupiony ostrzał z czterech moździerzy to wystarczająco mocny argument, a zdesperowani bandyci ruszyli do szturmu odbijając się od naszej defensywy.

Minął tydzień. W tym czasie rozbity został jedne mały rajd, a potem przed wschodnimi umocnieniami spadł poison ship. Fragment, który zabija rośliny wokół siebie. Nie był blisko upraw Shithole, ale trzeba było się go i tak pozbyć. Tak wyglądał komitet powitalny, a tak ostatnie chwile naszych gości.

Nie minął dzień, a na północy pojawiła się spora grupa najeźdźców. Saperzy ominęli nasze umocnienia i po prostu zniszczyli kawałek muru doprowadzając do walki na naszych terenach. Tutaj było niebezpiecznie, ale głównie Legomacam, Addie i Moon uratowali dupska innym. Ich wysokie umiejętności i magia Moon sprawiły, że obyło się prawie bez ofiar. Zginęły 3 psy, 1 boomalope (niszcząc kawałek stodoły) i 1 alpaka.

 

Konieczne było wzmocnienie obrony, zatem rozbudowane zostały fortyfikacje na północy i jeszcze mają powstać na północnym-zachodzie. Do tego ogromna ilość zapasów (naprawdę ogromna, większość zapasu uranu i ponad 50% plastali) wpakowane zostało w produkcję nowego androida. Elisabeth "Elly" Bonnet, to android mający walczyć w zwarciu. Jej budowa zaczęła się jescze przed pamiętnym oblężeniem, a i tak wyprzedziła wyprodukowanie pancerzu marine. W każdym razie powinna być bezcenna w obronie.

A to sprawdzone zostało... godzinę po jej "narodzinach". Nalot mechanoidów okazał się problematyczny. Szybka mobilizacja sprawiła, że obyło się bez ofiar, ale bardzo ciężkie rany odniosła Moon. No i gra mi się zabugowała. Przy próbie przeprowadzenia operacji na Elly, aby wszczepić jej bioniczne implanty gra koniecznie odbiera przygotowaną nogę chcąc zanieść ją do magazynu. I to się zaczęło nagle dziać... z całą produkcją. Jutro sprawdzę, czy reset gry pomoże czy to będzie koniec tej kolonii :roll:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Kupiłem deskę, muszę odłożyć w tym miesiącu jakieś 2k, więc czas zacząć sprzedawać co i gdzie popadnie z rzeczy, które leżą. 

 

13 minut temu, Kinas napisał:
33 minuty temu, jmk napisał:

Przelalem wczoraj w dzien dwie dychy na leczenie dziewczynki, do uzbierania było prawie 4 mln (udało się) i wieczorem trafiłem trójkę w totka (24zl), przypadek?;)

tak

 

+1

Odnośnik do komentarza

Znaczy rozumiem zamiar, ale kurwa to są negocjacje z terrorystami :keke: 

Swego czasu sprzedawaliśmy drzwi powystawowe/poekspozycyjne warte na ogół powyżej 1000 zł za 100 zł-200 zł  branie było, ale ludzie to debile. "Panie 200 zł to ja mam dwie pary w Castoramie, więc wezmę za 50" :keke: "Potrzebowałbym białe? Ma Pan jakieś białe?"  

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Brudinho napisał:

Znaczy rozumiem zamiar, ale kurwa to są negocjacje z terrorystami :keke: 

Swego czasu sprzedawaliśmy drzwi powystawowe/poekspozycyjne warte na ogół powyżej 1000 zł za 100 zł-200 zł  branie było, ale ludzie to debile. "Panie 200 zł to ja mam dwie pary w Castoramie, więc wezmę za 50" :keke: "Potrzebowałbym białe? Ma Pan jakieś białe?"  

standard, wjebałem się kiedys na muke z uzywanym meblem za 500(skorzana sofa), sprzedaje za 300 zero, 200 zero, chuj 150, dzwoni typowy prazaniny, Panie za 100 i przyjezdzam, 150, 100 i przyjezdzam, dobra ponegocjujemy na miejscu, przyjechal wyciaga 50zl i mowie biere, Panie mialo byc 100, biere i spadaj, powiedzialem 200 i zamknalem drzwi to mnie policja straszył... wzial za 150

Odnośnik do komentarza

Miej wyjebane. Masz jakąś chorą kolejkę gier do przejścia, a będziesz se dokładał jeszcze 3 :keke: 

 

Ram wystawiony za 80, poszedł za 70 (gościu jechał po niego 25km, więc nie miałem serca), Grafa wystawiona za 299, pójdzie za 250 jeśli typ przywiezie gotówkę o 14:00. Ogólnie na razie 2-3 osoba wjeżdża z oczekiwanym fruitem :) A że kilku idiotów wcześniej myśli, że zaszaleje, to cóż :keke: żeby tak sprzęt snowboardowy brali :( 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Ups, przypadkiem dojrzałem, że dostanę jeszcze jakiś prezent obok PS4 - Uncharted 4. I teraz pytanie, czy powinienem zapoznać się z poprzednimi częściami, czy mogę mieć wyjebane? :-k

Najpierw przeszedlem 4 a dopiero później kupiłem Kolekcje Nathana Drake'a (1-3 w pakiecie) i było super, tylko jedynka trochę odstaje. 

 

Ogólnie Unchartedy: 2>4>3>1

 

edit: 4 nie nawiązuje fabularnie do poprzednich, są jedynie drobne wzmianki

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...