Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Mnie najbardziej denerwują reklamy z lekarzami, bo budują przeświadczenie, ze to jest normalne, ze lekarz ma w swoim gabinecie lek konkretnej firmy i nie ma w tym nic zdrożnego. 

@T-m Mnie ciekawi po co Brody’emu chujowy telefon w chujowym oranż ;)  No i reklamy T-Mobile z tym dzieciakiem co dostaje telefon i zastawia pułapkę na rozwiedzionych (?) rodziców, ja jebe co za szajs.

jakbyś sprawdzał czy żyję, to mówię: mam się ok!

6 godzin temu, Scorpio napisał:

Ja od 19.30 dalej napieprzalem w Prison Architect. Boże, jaka to jest dobra gra <3 Aż szkoda wyjeżdżać na Święta :(

aż takie to dobre? mam to nawet chyba w bibliotece, ale nigdy tego nie instalowałem

Odnośnik do komentarza

Gram ostatnia historyjkę (jest 5) która jest też samouczkiem i wczoraj nie mogłem się oderwać. Zacząłem po położeniu młodej spać około 19.30 i skończyłem przed 1, kiedy akurat się obudziła. Jeszcze dodatkowo cała noc mi się śniło że rządzę więzieniem i przyjmowalem nawet własną rodzinę :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze zastanawiało czemu telekomy tak forsują swoje usługi jako idealny prezent. Czyli co, mam iść do salonu, podpisać umowę abonamentową w czyimś imieniu i potem wręczyć tej osobie telefon z nowym numerem i zobowiązaniem na 2 lata?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

siema z Podkarpacia

 

wczoraj intensywny dzień w sumie o tu, ale teraz nie przewiduje już innych atrakcji niż ogrywanie konsoli ze szwagrem, picia alkoholu (ale to wieczorem) i podjadania słodkości. no i grania w kulki w tak zwanym międzyczasie.

Odnośnik do komentarza

ja wróciłem do grania w FMa. Po awansie w pierwszym i 9. miejscu w drugim sezonie, mój Sunderland wydaje być się gotowy do walki o miejsca gwarantujące grę w europejskich pucharach. Mam wybitną linię ataku, z Borją Mayoralem, Walterem Gonzalezem grającym na zmianę na szpicy oraz wspierającą ich trójką za ich plecami: Woodburn, Alena, Harry Wilson (zamiennie z Moise Keanem). W środku mam ValentinaVadę, Jamesa Leę-Siliki, wypożyczyłem też z Realu Fede Valverde. Udało się też wzmocnić znacząco obronę i aktualnie podstawową czwórkę tworzą Luke Shaw, James Tarkowski, Lamine Kone oraz Callum Paterson (zamiennie z Duńczykiem, którego dopiero co kupiłem i nie pamiętam jak się nazywa).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, me_who napisał:

Jak oglądam czasem polska TV i ten zalew reklam różnych „leków” i „wyrobów medycznych”, to jestem za tym, żeby zrobić jak w Ameryce. W czasie reklamy leku musza wymienić efekty uboczne. I czar pryska, reklam leków tez niewiele. Przynajmniej w kilkunastu blokach reklamowych jakie są podczas meczu NFL. Jedyne leki jakich reklamy sobie przypominam to na rzucenie palenia (można dostać wylewu ;) ), na chory pęcherz (nie pamietam co tam jest) i jakiś preparat wspomagający leczenie cukrzycy (może wzmagać stany depresyjne i powodować myśli samobójcze).

Za to maja od zajebania reklam fastfoodow. 

Wiec albo sie nie reklamuje leków, albo maja w chuj dobre pozycjonowanie i w czasie sportu piwo, fastfoody i samochody a nie maści na hemoroidy czy swędzenie pochwy jak u nas w tv.

Reklamowanie leków na receptę w telewizji jest legalne tylko w Stanach i Nowej Zelandii. Zauważ, że te wszystkie polskie reklamy to albo generyki bez recepty albo suplementy diety.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Feanor napisał:

Dałem się skusić nowemu efemowi... aż głupio teraz zaczynać najważniejszym kandydatem do wicemistrzostwa :D

Wczoraj w MOTD pokazali taką statystykę, że Liverpool jako jedyna drużyna w historii Premier League nie zdobyła mistrzostwa (dwukrotnie!) po tym jak była liderem podczas okresu świąteczno-noworocznego. 08/09 i 13/14.

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie kupilem za sześć złotych Silent Hunter 3, bo już od kiedyś chciało mi się okrętów podwodnych, a miałem tylko stareńkie Silent Service. Poprzechodziłem samouczki, nawet zrobiłem na kartce ściągę czym jak mam sterować, trwało to trzy godziny, i mi się na razie odechciało :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lad napisał:

Wczoraj w MOTD pokazali taką statystykę, że Liverpool jako jedyna drużyna w historii Premier League nie zdobyła mistrzostwa (dwukrotnie!) po tym jak była liderem podczas okresu świąteczno-noworocznego. 08/09 i 13/14.

 

Tak, tak, ale jest jedna pocieszająca myśl w tej statystyce: za pierwszym razem ustąpili miejsca United, za drugim City... no i nie ma już trzeciej drużyny z Manchestery w premier :)

 

a premierowy sejw na razie ok. Jest listopad, lfc niezwyciężony jak w oryginale, ale sporo remisów wpada, więc jestem drugi.... za Tottenhamem. Pep radzi sobie jakoś słabo i jest piąty :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...