Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Reaper napisał:

Pierwszy raz w loży biznesowej LOT na lotnisku :ninja: Szkoda, że 9 rano i przed spotkaniami, bo bym sobie chlapnął coś BO ZA DARMO.

To trzeba było włączyć Oasis, wstać i wyciągnąć się jak struna śpiewając "What's the story morning glory..." :muza: 

Salonik LOTu w Wawie ma naprawdę spoko jedzenie, przynajmniej w porze lunchowej. I dobre wino :keke: 

Odnośnik do komentarza

Hej Wrocław i reszta, można zrobić coś fajnego przed świętami, dać prezent od siebie, za darmo:

 

https://naratunek.org/aktualnosci/brakuje-plytek-krwi/?fbclid=IwAR3IgBXTT9TrXOjL8UAKvTAjdGK3uw5cjGm010hjM1ebPUCU5DKLoy7Fe0g

 

Dla tych dzieciaków przetoczenie krwi (płytek) to jedyna nadzieja na wyjście na święta do domu, sprawcie im taki mikołajkowy prezent.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2018 o 22:35, Brudinho napisał:

Wziąłem dzisiaj prace z domu, bo czekałem na kuriera. O 18 się dowiedziałem, że próbował się skontaktować :rotfl: Niestety wszystkie próby spaliły, więc mam się kontaktować z infolinią co dalej z moją paczką :roll: 

 

Noooo wiem. Ale mam dual SIM z dwoma numerami Play i Orange. I Orange we Wrocławiu spisuje się o wiele gorzej niż Play. 

no jak połowa ziomków z play siedzi na orange/plus/t-mobile no to na play hula wiatr. ludzie sie przyzwyczaili i siedza w roamingu krajowym bo uwazaja, ze lepiej

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Miałem zaledwie dwa auta w życiu, ale już ze cztery sytuacje z gwoździem w oponie i zawsze mnie  zastanawia skąd one się tak często biorą, ktoś sypie z nudów po drodze :-k ?

 

No ja wjechałem w swoim własnym garażu... :blush:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
 
Miałem zaledwie dwa auta w życiu, ale już ze cztery sytuacje z gwoździem w oponie i zawsze mnie  zastanawia skąd one się tak często biorą, ktoś sypie z nudów po drodze :-k ?

W Bielsku-Białej kilka lat temu było głośno o sprawie, gdzie ktoś regularnie rozsypywał gwoździe na drodze dojazdowej do największej galerii handlowej więc wcale by mnie to nie dziwiło.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...