Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się zastanwiać, czy zakładanie działalności w tym chorym, opresyjnym państwie było dobrym pomysłem. Ostatnio kumpel z pracy, który też jest na działalności, miał niespodziewaną wizytę w mieszkaniu pań urzędniczek z urzędu skarbowego. Na tyle niespodziewaną, że nie było go w domu (był w biurze), więc miesiąc później dostał list z Urzędu, że ma się stawić w pokoju nr X. Nie wiedząc o tej wizycie, poszedł tam. Jak się okazało, ma założoną działalność gospodarczą na ten adres, pod którym mieszka, i panie z urzędu chciały sprawdzić, czy rzeczywiście wykonuje działalność z tamtego miejsca. W efekcie jeszcze musiał akt notarialny donieść, że jest właścicielem mieszkania.

 

Przecież to jest kurwa chore.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hidalgoo napisał:

Zaczynam się zastanwiać, czy zakładanie działalności w tym chorym, opresyjnym państwie było dobrym pomysłem. Ostatnio kumpel z pracy, który też jest na działalności, miał niespodziewaną wizytę w mieszkaniu pań urzędniczek z urzędu skarbowego. Na tyle niespodziewaną, że nie było go w domu (był w biurze), więc miesiąc później dostał list z Urzędu, że ma się stawić w pokoju nr X. Nie wiedząc o tej wizycie, poszedł tam. Jak się okazało, ma założoną działalność gospodarczą na ten adres, pod którym mieszka, i panie z urzędu chciały sprawdzić, czy rzeczywiście wykonuje działalność z tamtego miejsca. W efekcie jeszcze musiał akt notarialny donieść, że jest właścicielem mieszkania.

 

Przecież to jest kurwa chore.

 

No niestety, ale muszą bo dzięki temu masz drogi , dostęp do wody i edukacje ;)  

Wkurwiające jest, że każdego traktują jak potencjalnego złodzieja. 

 

Matka mojego wrocławskiego zleceniodawcy remontowała mieszkanie korzystając z jakichś ulg. Jako, że wcześniej pracowałem w sklepie z panelami itp. itd. załatwiałem mu tańsze panele. Oczywiście sprawdzają czy nie było przekrętów na uldze. Musi dosyłać papiery, wytłumaczenie dlaczego mieszkając we Wrocławiu kupił panele w małej wsi z\w wielkopolsce itp. itd. :roll: 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, tio napisał:

Doprawdy dziwne, że zgłaszając siedzibę firmę w mieszkaniu urząd skarbowy chce przeprowadzić kontrolę w siedzibie

Rozumiem, że nie będziesz miał nic przeciwko kiedy urzędnicy z opieki społecznej przyjdą do ciebie z kontrolą, czy nie molestujesz swoich dzieci?

  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 6
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, tio napisał:

Jak nie chcesz by skarbówka przychodziła ci do domu to wynajmujesz biuro lub korzystasz z biura wirtualnego (choć to będzie proszeniem się o kontrolę).

Ale jak się nie ma argumentów to używa się porównań z dupy

nie zrozumiałeś, siadaj, pała.

  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Brudinho napisał:

Dzisiaj chyba będzie grane. Poogarniam tylko wszystkie sprawy związane z zewnętrzną klientelą i FM, FIFA, Wiedźmin i może jedna misja w commandosach :P Piłkarsko słaby dzień, bo chyba tylko Everton - City do polookania :-k 

 

ktora czesc comandso? masz na steam?

 

7 godzin temu, Misiek napisał:

siema :hi: 

jakoś wcześnie wstałeś jak na po wigilii firmowej i to do tego w piątek

Odnośnik do komentarza

Kurwa kiedy ten jebany FM będzie potrafił ustawiać mecze tak jak są ustawiane obecnie :/ Czyli jeżeli grasz w europejskich pucharach w środę, to mecz w lidze grasz dopiero w niedziele. Kolejny raz mam tak, że gram w środę mecz LM a w piątek gram kolejkę ligową, bo kurwa a co....a później mam 30 dni wolnego, ale nie, jebnijmy mu kolejkę w piątek do chuja. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...