Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

Panowie co się znają na pociągach, bo ja to kompletnie zielony jestem - w przyszły piątek będę jechał do Bydgoszczy i z powrotem. Jeździ tam IC oraz TLK. Czy to TLK jest jakieś gorsze od tego IC? Czy powinienem się spinać, żeby łapać IC, czy obojętne, bo to jeden syf? Firma płaci, więc pierwszą klasą.

IC ekpress TLK nie ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Inżynieria to wg mnie dziedzina, która polega na wytwarzaniu/projektowaniu fizycznie namacalnych przedmiotów na podstawie fizycznie mierzalnych zasad/praw. Poza tym średnia liczba błędów, bugów i innych wersji w sofcie byłaby niedopuszczalna w przypadku przeciętnego samochodu czy mostu. W sofcie raczej normalne jest zakładanie, że coś się spierdoli w ukończonym produkcie i najwyżej wypuści się łatkę. W bardziej klasycznie rozumianej inżynierii zdarza się to dużo rzadziej, a zawalający się most to gigantyczny przypał. Odpowiedzialność w przypadku błędów też jest z tego powodu bardziej rozmyta w przypadku programistów. W przypadku kodu generalnie też łatwiej i szybciej można naprawić błędy w przeciwieństwie do mostu czy samochodu.

 

Oczywiście być może to tylko semantyka i nie będę rozdzierał o to szat, i rozumiem, że wraz z rozwojem technologii definicja inżyniera się zmienia, ale jednak software engineer brzmi dla mnie dziwnie, szczególnie jak się okazuje, że ten "inżynier" projektuje strony internetowe albo apki :kekeke: 

albo te głupie programy dzięki którym tru inżynierowie mogą pracować xD

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
 
Szanuje! Ja przymierzam się do owoców daj znać jak będziesz kisił kawę i jak wyjdzie, jestem niezmiernie ciekaw.
Zielone ziarna, potem wysusze. Część wypale. A kwasne cold brew do buteleczki.

https://www.hindawi.com/journals/jfq/2018/5967130/ - tu fermentowali drożdżami, natomiast ja planuję zrobić to spontanicznie.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Reaper napisał:

Panowie co się znają na pociągach, bo ja to kompletnie zielony jestem - w przyszły piątek będę jechał do Bydgoszczy i z powrotem. Jeździ tam IC oraz TLK. Czy to TLK jest jakieś gorsze od tego IC? Czy powinienem się spinać, żeby łapać IC, czy obojętne, bo to jeden syf? Firma płaci, więc pierwszą klasą.

IC ma chyba trochę lepsze składy (ale nie oczekuj bóg wie czego :keke: ) Ponadto kojarzy mi się, że IC jest pospiesznym, nie staje na zadupiach, a TLK tak.

Odnośnik do komentarza

możesz sobie sprawdzić na vagonwebie składy i zestawienia pociągów, wystarczy że wpiszesz jego numer, poza jakimiś wyjątkowymi zmianami na ostatnią chwilę jeszcze się nie zawiodłem, pokukasz na zdjęcie środka i zobaczysz czy cię satysfakcjonuje. tlk w 90 procentach to gunwo, jeżdżę tylko jeśli nie mam innego wyboru.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...