Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero znalazłem tę wypowiedź Dudy o tym, że węgiel nie szkodzi środowisku. Ja pierdolę, prezydent mojego kraju robi kurwę z logiki przed całym światem. Wiem, że Trump robi to na większą skalę, ale mnie to boli, bo mi się odechciewa mieszkać w Polsce jak myślę o tym smogu.

https://oko.press/prezydent-duda-na-cop24-wegiel-nie-szkodzi-klimatowi-afront-sprzeczne-z-nauka/

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Dopiero znalazłem tę wypowiedź Dudy o tym, że węgiel nie szkodzi środowisku. Ja pierdolę, prezydent mojego kraju robi kurwę z logiki przed całym światem. Wiem, że Trump robi to na większą skalę, ale mnie to boli, bo mi się odechciewa mieszkać w Polsce jak myślę o tym smogu.

https://oko.press/prezydent-duda-na-cop24-wegiel-nie-szkodzi-klimatowi-afront-sprzeczne-z-nauka/

 

Ja już na fejsie czytałem, że ma racje, że to Niemcy nas trują (autentycznie) :keke: Niedługo będzie kolejny kult ludzi pojebanych -  zaprzeczających istnieniu smogu :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

No niestety, ludzie nie ogarniają tematu, a takie gównofirmy to wykorzystują, 2k netto miesięcznie to przyjemna sumka, znajdź sobie 3-4 takich jeleni i już masz ustawiony przychód na cały rok, a wkład pracy to max. 10h tygodniowo :roll: 

To taki prawie dochód pasywny :D 

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak, ta książka była kultowa w "oazowych środowiskach" na przełomie wieków. Przeczytałem ją w 2004-2005 roku, czyli miałem 15-16 lat. Odniosłem wrażenie, że promuje szkodliwy jedyny słuszny stereotyp silnego mężczyzny, który ma dominować w świecie, rodzinie, otoczeniu. A nie wszyscy faceci tacy są. Znam wielu chłopaków, którzy popadli w niezłe kompleksy przez tę książkę, bo nie mieli wystarczająco "dzikiego serca". Poza tym nie lubię takiej militarnej retoryki, która jest obecna w tej książce. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Ja już na fejsie czytałem, że ma racje, że to Niemcy nas trują (autentycznie) :keke: Niedługo będzie kolejny kult ludzi pojebanych -  zaprzeczających istnieniu smogu :D

Przecież jest masa takich ludzi już :> To spisek producentów oczyszczaczy powietrza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nastawienie ludzi do globalnego ocieplenia, to jestem w stanie zrozumieć takich, którzy wierzą, że to spisek, bo zasadniczo tak działa ludzki umysł (ja widocznie jestem Vulcanem, bo mój działa nieco inaczej ;) ) - szuka łatwych wyjaśnień, żeby jak najszybciej zapełnić swędzącą dziurę pytania bez odpowiedzi w mózgu. Nie potrafię za to pojąć postaw, które próbują racjonalizować w stylu: fajnie, będą palmy i winorośl w Polsce, nie widząc, że w tym samym czasie tereny, dotychczas zamieszkałe przez miliony osób staną się niemożliwe do zamieszkania, i gdzieś będą musiały się podziać i coś jeść.

 

Tak jakby synapsy im się nie łączyły, tylko szły równolegle do siebie.

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gabe napisał:

Jeśli chodzi o nastawienie ludzi do globalnego ocieplenia, to jestem w stanie zrozumieć takich, którzy wierzą, że to spisek, bo zasadniczo tak działa ludzki umysł (ja widocznie jestem Vulcanem, bo mój działa nieco inaczej ;) ) - szuka łatwych wyjaśnień, żeby jak najszybciej zapełnić swędzącą dziurę pytania bez odpowiedzi w mózgu. Nie potrafię za to pojąć postaw, które próbują racjonalizować w stylu: fajnie, będą palmy i winorośl w Polsce, nie widząc, że w tym samym czasie tereny, dotychczas zamieszkałe przez miliony osób staną się niemożliwe do zamieszkania, i gdzieś będą musiały się podziać i coś jeść.

 

Tak jakby synapsy im się nie łączyły, tylko szły równolegle do siebie.

Nie wiem z kim rozmawiasz, ale nigdy nie słyszałem takiego podejścia :D 

 

A propo tej swędzącej dziury pytań bez odpowiedzi, to właściwie tak powstała religia i do tej pory na tej zasadzie funkcjonuje ;) Bez urazy @krzysfiol oczywiście ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...