Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, BartuS napisał:

Oprocz Tieto nie znam zadnej :keke: (no nie liczac home), ale z tego co googluje to nie sa zbyt duze firmy wlasnie :P masz takie asseco w szczecinie, moze warto w strone takiego duzego korpo uderzac?

 

U nas nie ma typowych wielkich korpo IT - chyba. Asseco ma jedną ofertę na Szczecin obecnie ;)

https://praca.asseco.com/Oferta/adbca6ca-a8e2-458f-b085-66a12a1a54d0

 

Oni stąd trochę pouciekali.

 

 

19 minut temu, T-m napisał:

Jmk, gówno gadka. 2300 wtedy i teraz... 2300 > 1152. Zresztą, jak miałem 30 lat, to pracowałem po 200-220h miesięcznie i zarabiałem 2500... brutto. Więc daruj sobie "kiedyś to było..."

 

A tłumaczenie, że kupuje się trzy gry po 30 złotych, a zęby kosztują 500 do mnie nie trafi, bo dla mnie zdrowie jest zawsze na pierwszym miejscu. Dać Ci przykład? W tym sezonie nie pojadę na deskę, chociaż mógłbym olać zalecenia lekarzy i pojechać na majówkę 2019. Snowboard to dla mnie więcej niż tylko jakiś tam sport - to moja pasja. Mam na to odłożoną kasę i co? Wolę zapierdalać z rehabilitacją i całym zestawem ćwiczeń przez 9-10 miesięcy po to, żeby w maksymalnym stopniu wyeliminować ten problem na kolejne lata. Bo to jest logiczne. Rzucanie na wagę kwoty za leczenie zębów i kwoty za gierki to dla mnie nic innego, jak pudrowanie rzeczywistości :) Ale to dla mnie. Możesz się z tym nie zgadzać.

 

Czyli co: mam nie narzekać na to, że mam mało, bo ktoś miał mniej w moim wieku, ale nie mogę patrzeć na tych, co mają w moim wieku/młodsi więcej, bo już nie wypada?

 

Cóż, ale mi nie musisz tego tłumaczyć,  nie gram w piłkę, nie chodzę na boks, na ostatnim wyjeździe byłem chyba w sierpniu 2017.  3x30 nigdy w miesiąc czy dwa ;) Uwierz mi, że zdrowie psychiczne też jest ważne, żeby leżąc na oddziale mieć w co zagrać, bo tam rozrywki to nie ma żadnej ;) Wtedy raczej mi chodziło o to, że nie mam teraz tych kilku stów, żeby zrobić zęby, ale mogę sobie pierdołą poprawić humor. Wyrzeczeń zawsze nie brakło.

 

No i trzymam kciuki za rehabilitację, żebyś wrócił na stok.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, klinsmann napisał:

 

no pindol, celnie w punkt 10/10

 

zgadnij co mu expert doradzał "kup se używane CL8 za 2/3 ceny nowych..." i żydowski koleszka zrobił po swojemu

Co Ty gadasz, cl8 kosztowała 210 zł i druga aukcja była za 180, czy za 190 zł. Za patrioty CL9 nowki dałem 225 zł.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ajerkoniak napisał:

 

No nie wiem, dla mnie samodzielność jest jednoznaczna z niezależnością, a więc mieszkam sam, a nie z kimś i sam się w pełni finansuje.

No zgodnie z Twoja definicją to ja dalej nie jestem samodzielny bo mieszkam z żoną i dzielimy się wydatkami :D

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, ale festiwal przemądrzałości. Wszyscy kurwa najmądrzejsi i wszyscy mieli gorzej i nikt nie rozumie jak tak można. Najmądrzejszego posta napisał @stefan1984

 

Empatii trochę, nie tylko dla jmk, ale i dla każdego z nas tutaj. Przypierdalać się jest łatwo, szczególnie do kogoś kto tak szeroko opisuje swoje życie, ale każdy jest inny, inaczej podchodzi do sytuacji, w której i tak żaden z nas postawić się nie może. Więc nie wiem co komu przeszkadza, że jmk sprzeda jakieś gierki (sam kupiłem, zresztą ją przeszedłem), co żadnym żebractwem nawet nie jest. Dajcie na luz, kurwa.

  • Lubię! 14
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Man_iac napisał:

No zgodnie z Twoja definicją to ja dalej nie jestem samodzielny bo mieszkam z żoną i dzielimy się wydatkami :D

 

Nie, chodzi mi o to, że ktoś przykładowo ma na wynajem danego miejsca bo może się podzielić kosztami ;) głównie mój wywód o finanse rozbijał się o koszta wynajmowania mieszkania/kredytu na zakup takowego. Jasne, że da się to ogarnąć, ale Ci znajomi, którzy mieszkali sami i których było na to stać dopiero to osiągnęli bliżej 26/27 roku życia ;)

1 minutę temu, schizzm napisał:

Chciałem wam pokazać mojego kolegę że schroniska, taki miejscowy dresik, ma na imię Bruno :)

4689c4ba07cde06c8862f03305957122.jpg

 

Ubrałeś go po naszemu z tęsknoty za krajem?

Odnośnik do komentarza
Bluza Adidog, nawet nie wiedziałem, że takie są. Może to przez nią zapałałem błyskawiczną sympatią
 
W czwartek widzimy się znowu, coś przekazac?
 
W ogóle muszę ogarnąć komendy do psa po hiszpańsku, bo ciągle do niego po Polsku mówię, a on nie rozumie

Niech się uczy! Polska dla Polaków, Ziemia dla ziemniaków!!!
Ale po namyśle - może rozumie po polsku, ale wiesz, to ziomek w bluzie z 3 paskami. Może musisz mówić slangiem?
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...