Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Man_iac napisał:

Ja mam już dosyć tej zimy i zaczynam się zastanawiać nad jakimiś wakacjami w styczniu.

Wyspy kanaryjskie. Od kilku lat w zimie robię sobie tygodniowy wypad tam i bardzo polecam. Przyjemna pogoda ok. 20 stopni, czasem cieplej. Ocean jak Bałtyk w lecie, czyli mozna popływać, sporo hoteli ma podgrzewana  wodę w basenie na zimę. Jak planowałeś wydać 50k, to  będziesz miał czterdzieści kilka tysięcy w kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Makk napisał:

Cześć.

Wczoraj do łóżka legnąłem się o 20:50 i do 21:30 czytałem, wcześniej też czytałem. Dziś ledwo wstałem :/ Dziś chyba se powtórzę wcześniejsze położenie się.

ja sie polozylem o 22.45, a zasnalem jakos po 1... :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja się położyłem o 1, zasnąłem o 1.30 i wstałem wyjątkowo późno, bo o 6.30 ;) Musiałem karnąć jedną mapę w CS-a, akurat skończyła się remisem, więc maksymalnie długa rozgrywka :D Później myślałem, że może zdążę skończyć Life is Strange, ale jednak mi została końcówka.

 

W ogóle miałem rozkminę, że za jakieś pół roku wejdę w okres, w którym ponad połowę swojego życia spędziłem na tym forum :o Jakoś nie umiem się wysłowić, w sensie, że w przyszłym roku w listopadzie stuknie mi 15 lat na forum, a w grudniu skończę 30 lat, więc już będzie ponad połowa życia na forum ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Dzięki @jmk za podrzucenie Mahdiemu linka do Maryni, ciska się śmiesznie teraz w PW :keke: i jeszcze tak bardzo iconowe teksty o udostępnianiu "prywatnej korespondencji" :rotfl: 

 

Odpisz, że tutaj panuje demokracja! KONSTYTUCJA! WOLNE SĄDY!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

W ogóle miałem rozkminę, że za jakieś pół roku wejdę w okres, w którym ponad połowę swojego życia spędziłem na tym forum :o Jakoś nie umiem się wysłowić, w sensie, że w przyszłym roku w listopadzie stuknie mi 15 lat na forum, a w grudniu skończę 30 lat, więc już będzie ponad połowa życia na forum ;) 

High five. Też 15 w przyszłym roku, ale w kwietniu.

Odnośnik do komentarza

Będziecie mogli powiedzieć dzieciom i wnukom, że przeżyliście Wielki Kryzys Płócienny roku 2018. Bethesda odnalazła nowe źródła płótna i jednak wymieni badziewne nylonowe torby warte w hurcie 20 centów na takie, jakie reklamowali, a nie mogli wykonać z powodu "braku materiałów" :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Reaper napisał:

W ogóle miałem rozkminę, że za jakieś pół roku wejdę w okres, w którym ponad połowę swojego życia spędziłem na tym forum :o Jakoś nie umiem się wysłowić, w sensie, że w przyszłym roku w listopadzie stuknie mi 15 lat na forum, a w grudniu skończę 30 lat, więc już będzie ponad połowa życia na forum ;) 

U mnie taki jubilejusz za 7 lat dopiero :-k W sensie pół żyćka na forumku.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...