Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Misiek napisał:

Wiesz, z tym tak nie do końca się zgadzam ;) Bethesda też wydała zabugowaną grę drogą w chuj, a ma już uznaną pozycję na rynku. Ja bym tu jeszcze psów nie wieszał. Ludzie chcą mieć grę na już po prostu :) 

Bethesda to jest inny rak przemysłu growego - zrobić jak najmniejszym kosztem grę o uznanym tytule, dojebać mikrotranzakcje, zgarnąć hajsy i ogłosić profit inwestorom. Wystarczy zobaczyć jak potwornie przejechali się na F76. Gra tydzień po premierze jest przeceniona o ~50% (co swoją droga jeszcze bardziej wkurwiło tych co musieli z tą kupą walczyć od premiery w pełnej cenie).

Bardzo mnie cieszy, że gracze w końcu mówią KURWA STOP. W zeszłym roku EA miała pod górkę z Battlefrontem i systemem lootboxów, potem Blizzard dostał w ryj za bezczelną chińską gierkę na komórki udającą Diablo, a w końcu wszystkich przebiła Bethesda wydając na świat abominację w postaci Fallout 76. I może w końcu zaczną wyciągać wnioski, a nie wypuszczać masowo gry na tym swoim starożytnym silniku, który potrafi generować te same bugi w tytułach oddalonych od siebie latami.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Misiek napisał:

Ktoś tu ma jeszcze rdr2 na ps4 i chce postrzelać sobie w jakimś gangu online? :) Można by coś zmontować :-k 

Mam obawienia, że przy tak popularnej grze w multi będzie bardzo wielu zjebulotronów, którzy będą psuli rozgrywkę. Gdyby można się zmierzyć ze światem w zamkniętej prywatnej rozgrywce (coś jak The Division poza dark zone) to bym był całym serduszkiem za. A tak, to meh. Nie chce mi się użerać z 12-letnimi debilami robiącym coś for teh lulz albo dla trolololo.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Mam obawienia, że przy tak popularnej grze w multi będzie bardzo wielu zjebulotronów, którzy będą psuli rozgrywkę. Gdyby można się zmierzyć ze światem w zamkniętej prywatnej rozgrywce (coś jak The Division poza dark zone) to bym był całym serduszkiem za. A tak, to meh. Nie chce mi się użerać z 12-letnimi debilami robiącym coś for teh lulz albo dla trolololo.

Nie skreślaj na starcie, daj szansę :) 

Odnośnik do komentarza

BTW, co do Bethesdy: ostatnią dobrą ich grą był Skyrim. W związku z tym zarzynają teraz tę grę produkując ciągle nowe reedycje... poza tym bieda. Fallout III średni, Fallout IV bardzo słaby, Oblivion średni... niczego dobrego się już po nich nie spodziewam (czy naprawdę w zespole nie ma już ludzi, którzy robili Morrowind??)

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Misiek napisał:

Nie skreślaj na starcie, daj szansę :) 

Nie jestem wielkim fanem multi z PvP, to raz. Dwa, w ogóle nie jestem fanem multi, bo lubię grać kiedy ja mam ochotę, a nie dostosowywać się do terminów kilku innych osób. Więc wolę powiedzieć pas na starcie niż się wkręcić i później czekać na ten drugi czwartek miesiąca, co być może się uda zebrać 4 osoby przy konsoli i zagrać partyjkę między 19:30 a 20:15...

Trzy - muszę skończyć Odyssey, które Ubi zrobił tak garagntuicznie wielkim, że nie wiem czy dam radę. Ale chcę spróbować :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, me_who napisał:

Bethesda to jest inny rak przemysłu growego - zrobić jak najmniejszym kosztem grę o uznanym tytule, dojebać mikrotranzakcje, zgarnąć hajsy i ogłosić profit inwestorom. Wystarczy zobaczyć jak potwornie przejechali się na F76. Gra tydzień po premierze jest przeceniona o ~50% (co swoją droga jeszcze bardziej wkurwiło tych co musieli z tą kupą walczyć od premiery w pełnej cenie).

Bardzo mnie cieszy, że gracze w końcu mówią KURWA STOP. W zeszłym roku EA miała pod górkę z Battlefrontem i systemem lootboxów, potem Blizzard dostał w ryj za bezczelną chińską gierkę na komórki udającą Diablo, a w końcu wszystkich przebiła Bethesda wydając na świat abominację w postaci Fallout 76. I może w końcu zaczną wyciągać wnioski, a nie wypuszczać masowo gry na tym swoim starożytnym silniku, który potrafi generować te same bugi w tytułach oddalonych od siebie latami.

O tak, to że Bethesda na F76 upadła i sobie głupi ryj rozwaliła to chyba najlepsza informacja tego roku.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, Reaper said:

Ktoś korzysta z tych słuchawek bezprzewodowych wyciszających Bose QuietComfort? Mam opcję kupienia używanego modelu 25 w dość atrakcyjnej cenie :-k Jestem drugi w kolejce, ale jak mi dźwięk i jak leżą podpasuje, to może się skuszę :-k 

 

Jakość dźwięku dobra, ale słabsza niż u rywali z tego segmentu, sztucznie podbity bas, nie można wyłączyć wyciszania, co jest imo średnio wygodne. Samo wyciszanie zdecydowanie najlepsze na rynku. Koniecznie posłuchaj przed kupnem, bo ANC dla niektórych ludzi jest nie do przyjęcia (występuje uczucie ucisku na uszy). Ogólnie jak dobra cena i nie jesteś przywyczajony do lepszej jakości dźwięku, to bierz śmiało ;) 

5 minutes ago, Pulek said:

nooo.

 

wg mnie 18 była najlepszą wersją od wieeeeeelu lat, ale po pierwszych godzinach z FM19 jestem gotów zaryzykować tezę, że jest jeszcze lepiej

 

Takie teksty to proszę poza Marynią. Specjalnie nie zaglądam do tematów o 19, żeby się nie skusić, a tu wparuje taki i namawia :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

 

Jakość dźwięku dobra, ale słabsza niż u rywali z tego segmentu, sztucznie podbity bas, nie można wyłączyć wyciszania, co jest imo średnio wygodne. Samo wyciszanie zdecydowanie najlepsze na rynku. Koniecznie posłuchaj przed kupnem, bo ANC dla niektórych ludzi jest nie do przyjęcia (występuje uczucie ucisku na uszy). Ogólnie jak dobra cena i nie jesteś przywyczajony do lepszej jakości dźwięku, to bierz śmiało ;) 

Dobra, byłem przekonany, że 25 są BT, bo jestem zadowolony ze swoich marszali na kablu ;)  Ale cały czas też nie jestem przekonany co do tego wyciszenia, w głowie mi się kręci od tego :D ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...