Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hajd napisał:

2-8 w Fut champions przelało czarę goryczy, ale generalnie zrobiłem rachunek ile ta gra zajmuje mi czasu (granie, sbc, handel, obczajanie futbina, myślenie nad zmianami w składzie itp) i wyszło mi, ze zdecydowanie za dużo w stosunku do frajdy, jaka otrzymuje z grania.

Aha, no szkoda. Ja sobie po prostu zrobiłem dwa tygodnie wolnego i teraz wracam, bo alternatywy nie ma.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Hajd napisał:

I co, fajne to jest? Bo ja się naczytałem ochów i achów, a znudziło mnie po pół godziny i już nie wróciłem :(

No dla mnie zajebiste. Niektóre akcje nieźle ryją banię. Nie przechodziłem drugi raz, więc trudno mi powiedzieć czy wybory mają jakieś większe znaczenie, ale jest kilka mocnych sytuacji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Hajd napisał:

I co, fajne to jest? Bo ja się naczytałem ochów i achów, a znudziło mnie po pół godziny i już nie wróciłem :(

Tez tak mialem :D Wrocilem po okolo roku i to co sie tam dalej odpierdala to ja nie... Ale fakt - poczatek to flaki z olejem.

 

Za to dzisiaj skonczylem Before the Storm, czyli prequel LiS i nie polecam. Byly moze ze 2-3 fajne momenty - reszta to nudy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

I co, fajne to jest? Bo ja się naczytałem ochów i achów, a znudziło mnie po pół godziny i już nie wróciłem :(

Mam bogate doświadczenia z Telltale'owymi grami, więc lubię ten klimat. Ale faktycznie powoli się akcja rozwija, chociaż jest już nutka tajemnicy. Na pewno przejdę całość, ale póki co brykam jeszcze CS-a pyknąć.

Odnośnik do komentarza

<wpis sam dla siebie>

 

Ale miazga przeciwko Hawks w Nba2k19

39 pkt (mój rekord, 34 w paint :kekeke: ), 19 reb, 5 blk i 3 asysty. Pojedynek strzelecki z Youngiem na remis - też miał 39 pkt.

 

Za to w MyTeam w końcu się poszczescilo i wylosowalem giveawayowa kartę - Jeffa Hornaceka :)

Dobry defence i oczywiście zabójcze 3.

Teraz skład wygląda tak:

 

Harden(90) (Gibson(85), Walker(84)), Hornacek(91) (DeRozan(88)), Antentokunmpo(86) (Posey(83), Horry(83)), Towns(89) (Lucas(86), Jackson Jr(85)), Abdul-Jabbar(90) (Drummond(86)) :)

 

Chciałbym bardzo w końcu utrafic dobrego PG, to wtedy Hornacek na lawę za DeRozana, a SG przejmuje Harden. Już dwa podejścia w tym tygodniu robiłem pod paczkę z Magicem Johnsonem (marzenie...) to dostałem Harisona Barnesa (84) i Carmelo Anthonyego (78), a 20000 MKT poszło w cholere :(. No i lepsza wersja Giannisa też bym nie pogardzil... 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...