Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Feanor napisał:
15 godzin temu, Makk napisał:

 

Utknąłem na drugiej antologii opowiadań (wschód-zachód?) :(

Uu, szkoda. Polecam serdecznie. Mnie pochłonęły wszystkie części. i chciałem więcej :)

 

4 godziny temu, z0nk napisał:

140 do 7 dni. Nauczka - sprawdzać 2x czy przelew wyszedł

Nie tak źle. W Wawie teraz jest coś ponad 266 zł chyba za jazdę bez biletu.

Odnośnik do komentarza

@Reaper

 

Kumpel teraz poluje na PS4 i widział deale za 199$ w Walmart'cie, BestBuy i Target. Teraz są out of stock, ale rzuć sobie okiem, na pewno jeszcze się pojawi ileś sztuk, dzisiaj widział w Walmart, ale nie zdąrzył :D Przesyłkę do Polski można załatwić przez shipzee, nie wiem jak z UK, może wyślą bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

@Reaper

 

Kumpel teraz poluje na PS4 i widział deale za 199$ w Walmart'cie, BestBuy i Target. Teraz są out of stock, ale rzuć sobie okiem, na pewno jeszcze się pojawi ileś sztuk, dzisiaj widział w Walmart, ale nie zdąrzył :D Przesyłkę do Polski można załatwić przez shipzee, nie wiem jak z UK, może wyślą bezpośrednio.

O, pierwsze słyszę o tym shipzee. Widziałem te deale ze Spidermanem za 199 dolców, póki co najlepsze co jest. Tylko pewnie trzeba doliczyć cło, ile to może być? Dodatkowe 20%? + przesyłka pewnie też minimum 20 dolców, to już się robi ok. 260 dolków. Więc na spokojnie jeszcze czekam na jutro :) 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Reaper said:

O, pierwsze słyszę o tym shipzee. Widziałem te deale ze Spidermanem za 199 dolców, póki co najlepsze co jest. Tylko pewnie trzeba doliczyć cło, ile to może być? Dodatkowe 20%? + przesyłka pewnie też minimum 20 dolców, to już się robi ok. 260 dolków. Więc na spokojnie jeszcze czekam na jutro :) 

 

Amazon Ci policzy od razu. Ogólnie w przypadku wysyłki do Polski, to cło jest groszowe. Problemem jest VAT :P 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Amazon Ci policzy od razu. Ogólnie w przypadku wysyłki do Polski, to cło jest groszowe. Problemem jest VAT :P 

Amazon tak, ale to musi być promka na Amazon.com ;) Więc cały czas jednak liczę, że coś sensownego (<200GBP) się trafi na Amazon.co.uk z Prime delivery najlepiej :D 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

Widzę, że polski Black Friday idzie na grubo. Na allegro chyba wszystkie produkty spadły o 10-20 zł  :_eek::blaga:

A specjalnie czekałem z kupnem obuwia na jutro :keke:

 

Dzisiaj zrobiłem drwinę z jednego ze sklepów snowboardowych jak wyjebali banner o wielkich przecenach i wrzucili, że to będzie 15%...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Makk napisał:

Po trzy dni temu poszły w górę wszystkie o 30 zł :kekeke:

 

Mogło tak być :D 

W sumie jak tak patrze to ceny są utrzymane sprzed przeceny :keke: A są niby o nawet 30% tańsze :| 

Ma ktoś jakieś fajne strony gdzie można wyciągnąć ciuchy z promocji? 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...