Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam jedno konto główne. Pamiętam, że jak rejestrowałem się w PS przy odpalaniu playstation to adres mam podany normalnie hiszpański, a podpięty jestem do polskiego PS Store - to też wszystkie zakupy robię przez polski sklep. Usługa nie miała z tym żadnego problemu.

 

Z kolei jak będę chciał zainstalować wspomnianą wcześniej apkę dla Filmin to będę musiał założyć oddzielne konto PS na Hiszpanię, bo w polskim psstorze tego nie ma :) 

 

Teraz jak patrzę, to w moich danych mam wpisaną Barcelonę, a przypisany kraj Polska. I o ile adres mogę edytować, to przypisanego kraju nie, nie rozumiem i nie wnikam ;) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

hmmm 

za każdym razem jak chce dodać grę na PS4 do biblioteki z ps+, to ps informuje mnie ze było logowanie z innego miejsca i za każdym razem prosi mnie o podanie daty ważności karty płatniczej i numeru Puk (czy jak ten 3-cyfrowy się nazywa). Miał ktoś taka przypadłość? Trochę nie wiem czy mam się cykac i zmieniać hasła (chociaż to chyba niedawno robilem) czy to PS wariuje :-k

Nigdy czegoś takiego nie miałem przy dodawaniu gier z ps+ bo są za darmo. Prosi mnie o kod cvv tylko jak kupuję coś przez przeglądarkę i płacę kartą.

 

25 minut temu, me_who napisał:

Pewnie @Dudek Ci podpowie czy to normalne bo on ma różne konta na PS4. Chyba, ze nie wypaliły te tureckie biznesy po runięciu liry.

Tureckie biznesy już się raczej nie opłacają, bo kurs z 50 groszy poszedł 70 i dodatkowo podnieśli ceny bazowe gier, ale to, co kupowałem działa. Ba, mam konta z grami na USA, Turcję, Indonezję i chyba jeszcze na Kanadę pod apkę NBA, bo dla Polski nie było.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie odświeżam koncert The Cure z Barcelony w 2016 roku (za rok znowu jadą w trasę, na 95% obstawiam Primaverę :), na MadCoolu w Madrycie już są ogłoszeni) i jedna piosenka jest fajnie nagrana, bo widać reakcję zespołu na jednego fana ;) 

 

 

 

 

Lullaby -- wiadomo klasyk, piosenka o pająku-potworze ;). W trakcie rozpoczęcia śpiewania zwrotki (0:13) jakiś ziomek w kostiumie spidermana wszedł innemu na barana i zaczął gestykulować i tańczyć do piosenki. Od tego momentu widać reakcję zespołu i całą komunikację ;). Najpierw gościa zauważa gitarzysta Gabrels (po lewej), po czym daje o tym znać Gallupowi (basiście, tak btw. chyba mój ulubiony basista ;)) (0:22), ten na początku nie jarzy o co chodzi (0:29), po czym zauważa spidermana i idzie (0:35) to sprzedać klawiszowcowi O'Donnelowi (0:42). O'Donnel wpada w śmiech i macha w stronę człowieka-pająka :D. Sam Smith go pewnie widział i trochę skisł w 1:16, co widać na innym nagraniu, które skupia się tylko na nim. W tym momenie, gdy spiderman robi gest potrząsanai głową, Smith prawie się spalił bo śpiewał ten fragment w półroześmianą gębą, co mu się za często nie zdarza ;)

Ot taka tam głupota, ale jak fajnie uchwycona :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...