Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/fifa-19/c3c71tv51sqc?irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7811_1246483&tduid=%28ir__ms1z0su3q1q2d1pddlnr9atljm2xkd1a6hm0og2200%29%287811%29%281246483%29%28%28973ec8eb0d736fa51b88ed4a59ee2152%29%28278693%29%282208151%29%28%29%28%29%29%28973ec8eb0d736fa51b88ed4a59ee2152%29&irclickid=_ms1z0su3q1q2d1pddlnr9atljm2xkd1a6hm0og2200&activetab=pivot:overviewtab

 

Jahu FIFA19 za 170 zł na Xbox jak masz Xbox Live Gold chyba.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, stefan1984 napisał:
15 minut temu, Makk napisał:
Fuj. Bierzesz kanapkę takimi ręcami? Łeee, to jakbyś chleb przekładany pisiorem wkładał do ust. Diskasting

 


Jesli to takie ważne, to czasem myje, czasem nie, zależy, dziwi mnie jedynie irracjonalna obsesja na tym punkcie. Dotykamy tylu różnych rzeczy, że musiał bym trzymać ręce bez przerwy w wiadrze z domestosem :)

Mam nadzieję, że kanapki nie w pracy :)

https://www.rp.pl/artykul/129081-Klawiatury-brudniejsze-niz-sedesy.html

Obsesja może nie, ale ja wolę umyć ręce po autobusie, po kiblu (czy sikałem czy srałem w gościach), przed jedzeniem kanapeczek. W pracy. Tak dla własnego dobrego samopoczucia psychicznego.

A że klawiatury/myszki są mega brudne to wiadomo. Nie oznacza to jednak, że po otrzepaniu z ostatniej kropli siczków chcę tą samą grabą jeść bułkę z wędliną i na to ser.

Wolę jednakowoż umyć rękę :)

Odnośnik do komentarza

<post sam do siebie>

 

Wczoraj zagrałem najfajniejszy mecz w NBA2k19. Bawię się w MyTeam i gram sobie singlowo challenge. Padło na Rockets na poziomie Superstar. Ogólnie jestem ogór na wyższych poziomach, ale opłacało się nie rzucić w pizdu padem po 1 kwarcie przegranej 6-24. Wyciągnąłem wynik do dogrywki, a potem zwycięstwa. Co mnie Harden zniszczył w pierwszej kwarcie, to miałem łzy w oczach.

 

No i trafiłem w paczuszcze kart Kareema Abdul-Jabbara (co prawda z ovr 90, mógłby być lepszy) i znakomicie się nim gra. Ale i tak największym złotem jest "mój" Harden. On i KAT - dwaj gracze, którymi najlepiej mi się gra.

 

żeby podkreślić, jaki jestem ogór, to moja pierwsza 5 to - Walker, Harden, Giannis, Jerry Lucas i Kareem właśnie, rezerwowy line-up: Gibson/Conley, DeRozan (do końca go "nie czuję")/Middleton, Wiggins/Horry, Sanders, Towns/Drummond. Myślę, co by Townsa nie wstawić jako PF-a obok Jabbara.  :-k 

 

</post sam do siebie>

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chyba sobie zapodam na Netflixie "Outlaw King" (Król na wygnaniu) o Robercie Bruce. Z zajawki wyglądało, że Bannockburn został całkiem nieźle nakręcony. Może nie jest to level kosmos jak bitwa pod Winterfell, ale na tych kilku ujęciach wyglądało pozytywnie. No i jestem ciekaw czy będzie to obraz całkowicie jednostronny, jak Braveheart czy może bardziej wyważony.

Chyba, że już ktoś widział i jest to gunwo, to prosiłbym o info :)

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, schizzm napisał:

Czy trzeci sezon i otwarcie nowej historii był dużym skokiem jakościowym po tragicznym drugim sezonie? Bo tak się cieszyłem, że dotrwałem do końca 2, że do dziś się nie zebrałem, żeby obejrzeć trzeci....

Mnie się podobało, tym bardziej o ile historia Escobara była znana i wiadomo jak to się skończy, to o kartelu z Cali nie wiedziałem za dużo. Przez to, że kartel nie był cały czas w defensywie jak Escobar w dwójce jest też bardziej "dynamiczny". Ale zasadniczo to klasyczne Narcos było ino bez Pablo. I nie ma tego blondaska z wąsami z DEA, zastąpiło go dwóch innych ziomeczków, niektórych motzno wkurwiali :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, me_who napisał:
56 minut temu, Makk napisał:

jeść bułkę z wędliną i na to ser. 

A nie odwrotnie? :-k

Oczywiście! Najpierw wędlina i na wierzch ser. Absolutnie nie odwrotnie. 

W zapiekance wsio jedno. Może być bek na ser albo pod serem.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:

W zapiekance wsio jedno. Może być bek na ser albo pod serem.

Ale na pizzy to już robi fest różnicę. Technologicznie i jakościowo wygodniej jest robić składniki pod ser, ale w warunkach domowych skutkuje to zaparzeniem składników, dlatego na dobrej, włoskiej pizzy mamy ser na sosie, a dalej składniki ;)

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, me_who napisał:

Dzisiaj chyba sobie zapodam na Netflixie "Outlaw King" (Król na wygnaniu) o Robercie Bruce. Z zajawki wyglądało, że Bannockburn został całkiem nieźle nakręcony. Może nie jest to level kosmos jak bitwa pod Winterfell, ale na tych kilku ujęciach wyglądało pozytywnie. No i jestem ciekaw czy będzie to obraz całkowicie jednostronny, jak Braveheart czy może bardziej wyważony.

Chyba, że już ktoś widział i jest to gunwo, to prosiłbym o info :)

 

Primo: podobno jest jeszcze bardziej jednostronny niż Braveheart. 

Secundo: podobno fabuła nie dociera do Bannockburn (?!)

tertio: podobno batalistyka jest bardzo ok, choć zaniepokoiło mnie, że „wygląda to jak jedna wielka rzeźnia” (co jest w odniesieniu do bitew średniowiecznych mocnym przejaskrawieniem pisząc delikatnie)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...